Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Има ли някъде пакети качени с .psd файлове за плакати, брошурки и т.н. ?

Ще ми е интересн да разгледам, а в интернет са малко свободните... или поне аз каквото намирам (на пръсти се броят).

Има ли някъде пакети качени с такива неща или да не се надявам ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо от този тип ли? Гадовете искат пощенски адрес, пък и де да знам дали не искат и лични данни. :) Най-малкото зло, което може да се очаква, е як спам в посочената пощенка кутия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо такова, да. Предпочитам някъде от торент да си го изтегля, че не искам да давам и-мейла си тук и там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо такова, да. Предпочитам някъде от торент да си го изтегля, че не искам да давам и-мейла си тук и там.

И защо са ви необходими точно в psd формат? Ето ви малко безплатен клипарт: http://openclipart.org/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся точно такива, каквито е посочил колегата по-горе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся точно такива, каквито е посочил колегата по-горе.

Значи става дума за шаблони. Следващия път напишете какво точно ви интересува, не "Има ли някъде пакети качени с .psd файлове за плакати, брошурки и т.н."

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто не търсите достатъчно, хм, да го наречем упорито или правилно. И да, няма места, в които да има особено големи безплатни бройки, или пък да няма някакво друго поставено ограничение от типа на това, да може да се тегли по един брой дневно.  Не всичките изискват електронна поща, пък и не е проблем да си направите за 5 минути пощенски адрес където и да е било, за да достъпите "правилно" в сайта, даден от мен за пример ;) Иначе има вероятно торенти, но както се сещате, съответните сбирки са с авторски продукти, които се на светло предлагат за закупуване и друг начин за придобиването им е незаконен.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питах за нещо конкретно, което търся, а вие ме охулихте колко съм некомпетентен и как не търся достатъчно. По единично намирам, но искам ... кажете го така... "тънка лайсна да мина".. Чета уроци, имам натеглени бая неща... просто искам да видя как хората как ги комбинират и т.н. Всички знаем, че занаят е 10% учене и 90% идея. Благодаря на отговорилите. Заключвайте темата.

EDIT: capnemo, .psd в пакет... не става ли ясно, че търся шаблони ?

Редактирано от rusimc (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питах за нещо конкретно, което търся, а вие ме охулихте колко съм некомпетентен и как не търся достатъчно. По единично намирам, но искам ... кажете го така... "тънка лайсна да мина".. Чета уроци, имам натеглени бая неща... просто искам да видя как хората как ги комбинират и т.н. Всички знаем, че занаят е 10% учене и 90% идея. Благодаря на отговорилите. Заключвайте темата.

EDIT: capnemo, .psd в пакет... не става ли ясно, че търся шаблони ?

Не, не става. Това означава пакетирани изображения в определен формат. Може да сток фотографии, винетки и какво ли още не

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.