Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

xentia

издирвам вариант на шрифт Courier

Препоръчан отговор

Здравейте,

Работя съвместно с група археолози за които създавам един специфичен софтуер в който да си въвеждат техните неща (документи, карти, снимки и т.н.) Преди години те са ползвали стар софтуер писан за ДОС в който са имали един шрифт който много си харесват и с който са разпечатвали всичко навремето и сега искат да го използвам пак. Проблема е обаче че никой от тях не може да ми каже точно как се казва тоя шриф. Прилагам примерна снимка на текст написан с този шрифт, за който съм почти сигурен че е някакъв вариант на Courier, но с тези специфични малки букви "т","з","д", "к", "я" - направо ме хвърли в пълно неведение. Прегледах доста сходни шрифтове, опитах и през идентификацията на myfonts (тя обаче не работи с кирилица). Ще бъда благодарен ако някой може да ми помогне - като види семпъла - за идентифицирането на този шрифт.

Благодарности предварително.

post-17677-0-85546000-1383478308_thumb.p

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.