Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Предложете някой хубав смартфон до към 300 лв.Не ми трябват кой знае какви екстри,трябва ми главно заради wi-fi.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някакви други предложения?Бих искал някоя по-реномирана марка като LG или HTC,ако има нещо добро от тях за тия пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О.К. За около 300 лева могат да се намерят доста телефони. Ето моите предложения, подредени в три групи. Първата група е с доста екстри, а другите две са със значително по-слаби параметри:

1. LG OPTIMUS L7 P700, Samsung Galaxy Core I8260 или HTC DESIRE 300 2. LG OPTIMUS L5 II DUAL E455 3. SONY XPERIA MIRO

Последният (Xperia Miro) излиза най-добре, ако се използва само за WiFi или да речем раздаване на нет (WLAN hotspot). Dual SIM версията на LG Optimus L5 II също е вариант.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Galaxy Ace 2 за малко повечко-349 струва ли си?

Зависи откъде го купуваш. Например при щепсела е 304 лв., справка. Един колега имаше проблем с губене на сигнал от мрежата. Екранът е слаб, на дневна светлина не се вижда добре...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.