Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Гост

Въпрос за малък монитор до 12-14 инча

Препоръчан отговор

Гост

Здравейте ! Налага ми се да си закупя монитор между 10 до 12-14 инча това е максимума/ гледам да е малък, за да не заема много място/ който переодически ще се ползва към машина, която е към телевизия и аудиотехника, за проверка на информация за музика и филми, намиращи се на дисковете. Връзката монитор-компютър ще е съвсем елементарна по VGA Ще се чете преди всичко текстова информация или казано интернет  и виндовс браузера със инфо за песните, респективно филмите, които ще се ползват. Отделно за ползване с торент тракер за музика и филми. Търсейки, не намирам модели, които да са на по достъпна цена. Мониторът за предпочитане да е цветен, без никакви сериозни претенции а може и монохромен в краен случай .Също последният може да бъде и 2-ра ръка. Цената - максимум до към 100 лева, ако е възможно разбира се.Държа на размера, заради мястото с което разполагам. Ще съм ви благодарен за помощта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Погледни тук.

Големичък ми е приятелю - 15 инча. Най ме устройва 10 до 12 инча, но съм ти благодарен. Да, може и втора ръка.Изискванията ми освен размера не са притенциозни. Примерно като тези, по магазините на касите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами най-малките монитори по технобакалиите и БГ сайтовете са 15 инчовите, т.н. "мини монитори" не продават. Има много мини-мониторчета в чуждестранните сайтове alibaba, dialexpress, amazon, ebay такива като на касите със резистивен тъч и цените им са 80-100 долара. Няма смисъл да ти давам линкове към тях щото съм 99% сигурен, че никога не би пазарувал от тях. Но все пак ще ти дам само два като за пример :

ей-тези http://www.alibaba.com/product-gs/970391596/12_inch_hdmi_monitor_12_inch.html

http://www.alibaba.com/product-gs/1145551229/12_inch_car_lcd_monitor_with.html?s=p

и двамата имат VGA вход, естествено, но са много зле. Резистивен тъч, TFT матрица (TN панел), резолюцията е 800x600, refresh rate 60 херца, контраста 900:1, ъглите на виждане са просто ужас - 70 градуса вертикални и хоризонтални 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Наско благодаря. Все ще се намери нещо. Не бързам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

единственият, който намерих в българия е http://www.megazin.bg/product/399/12-lcd-monitor-tv-dvd-usb-mmc.html има VGA вход, ама е 200 лева, което е просто безумие.

Но това е безумно скъпо, но няма други. В гугъл като напиша 12" монитор ми излизат новини, че 12 килограма тротил бил обезвреден някъде си, 12 млрд лева за ВИК и 3-тия резултат е 12 мача в русия и по-надолу си ти със твоята тема за малък монитор. 

Не става, просто няма такива в БГ и никой не е търсил

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Освен да си вземеш едно от тези - http://www.ebay.com/sch/m.html?_from=&_nkw=&_armrs=1&_ssn=e-qstore&rt=nc. и да ползваш дисплей от някой изгорял 10-12-инчов нетбук.

Благодаря ти, но вече не ми се занимава да "правя " разни дрънкулки. То е за проекта, за който си говорехме с теб. Имам време да потърся, а ако не намеря, ще проверявам на големият дисплей. Желая ти приятна седмица, приятелю!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега , днес като обикалях из Carrefour и видях такъв малък монитор но сега не мога да ти кажа 12 " или 14 " беше ... или виж ТОВА но да дадеш 915 лв . за 12 " е идиотщина ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.