Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да попитам някой знае ли нещо за тайните клиенти , как протича , какво се прави като таен клиент ... 

Някой работил ли е като таен клиент ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Тайната" се описва детайлно и се предава на поръчващия проучването. Работата е интересна, но не е за всеки - трябва да си артист, да прикриеш задачата си, да се правиш и на отнесен в определени случаи, да не се озърташ така, че всички да разберат мисията ти, макар че за тая професия все още твърде малко се знае. Не е удобно да се работи в малко селище, където всички се познават. Изисква се и набито око, което с един поглед да "фотографира" обекта, а после и да откроява детайлите, акцентирайки върху нередностите. 

Ако не можеш да отговориш на някой от въпросите, не си измисляй отговори, защото всичко, което си подал като информация ще бъде проверявано от вещи хора, а чак тогава ще получиш хонорара си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполага се, че тайната на клиента не се запазва вечно и го посещават "изненадващо", едни безврати момчета, кръвопийци и кокалотрошачи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най -интересния таен клиент е Луи дьо Фюнес във филма "Крилце или кълка" :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За таен клиент е най-добре да си работил в /с/ тази фирма, при нас в търговията с маратонки най-лесно е да ме пратят в друг град, който не се обслужва от нашия офис, влизам в магазина, гледам стоката, коя е наша, коя е на друга марка, гледам цените, дали са като нашите, искам два три модела, преценявам продавачката/аз съм работил и по магазините, знам как стоят нещата/, гледам рекламите в магазина, къде е разположена стоката, която е наша марка, дали се вижда добре, дали е изложена напред или сгъчкана назад, всичко след това го казваш в обслужващия офис и готово. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най -интересния таен клиент е Луи дьо Фюнес във филма "Крилце или кълка" :)

Да бе, щото там никой не го позна... Филмът е шедьовър!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполага се, че тайната на клиента не се запазва вечно и го посещават "изненадващо", едни безврати момчета, кръвопийци и кокалотрошачи.

Това нещо не го разбрах 

Иначе изглежда интересно ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много е трудно тайния клиент да се държи така че да не бъде разпознат!

Тъй като най-вероятно разбира от бизнеса който проверява -то си личи и трябва да си добър актьор за да не се издадеш!

Често по фирмите идват пратеници които се правят на обикновени клиенти за да разузнават конкуренцията ,но когато са от бранша се разпознава по държанието и по характерните въпроси!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много е трудно тайния клиент да се държи така че да не бъде разпознат!

Тъй като най-вероятно разбира от бизнеса който проверява -то си личи и трябва да си добър актьор за да не се издадеш!

Често по фирмите идват пратеници които се правят на обикновени клиенти за да разузнават конкуренцията ,но когато са от бранша се разпознава по държанието и по характерните въпроси!

Ами аз имам чуството че това го правя най добре Актьорство то ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.