Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Tallon

THL W200 проблем с живота на батерията

Препоръчан отговор

здравейте може ли някой да ми помогне относно този телефон http://www.chinandte...00-full-review/

въпроса ми е че този телефон има 1750mAh батерия и според това ревю батерията издържа около 2 часа максимум ако сърфираш из нета или играеш игри мога ли по някакъв начин да му сложа да речем 2000mAh батерия или някоя по силна в смисъл по издръжлива като времетраене ?? 

също така евентуално ако не може и все пак му сложа по мощна батерия какво ще стане  :D ??

благодаря предварително за отговорите  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

здравейте може ли някой да ми помогне относно този телефон http://www.chinandte...00-full-review/

въпроса ми е че този телефон има 1750mAh батерия и според това ревю батерията издържа около 2 часа максимум ако сърфираш из нета или играеш игри мога ли по някакъв начин да му сложа да речем 2000mAh батерия или някоя по силна в смисъл по издръжлива като времетраене ?? 

също така евентуално ако не може и все пак му сложа по мощна батерия какво ще стане  :D ??

благодаря предварително за отговорите  :)

Мненията за модела, особено за батерията на този модел са твърде лоши за да се притеснявате. При 5 инча дисплей, игри и сърфиране, не очаквайте много от нея/батерията/ може да се смени, така е написано но трябва да е модел, който може спокойно да се сложи на мястото за нея. Посочено е, че модела се продава с две батерии ако не го знаете. А как сте го купил Вие, вече е друг въпрос.Ако все още е съвсем нов, то след около месец предполагам, че времето за работа на батерията ще се увеличи. Предполагам че е почти нов за сега и това е един от минусите, нетренираната батерия да "пада" по бързо. Отзивите за модела са лоши! Ако евентуално намерите подходяща батерия, както Вие искате, няма да спечелите с това много.Не Ви съветвам да си купувате нова, която ще е само с 250 милиампера по вече от тази. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Евтин телефон, китайска марка. Добри параметри си има за цената, но батерията си е наистина малка за четириядрен 1.5GHz процесор и 5 инча HD дисплей. Дано ти върши работа.

При този калибър телефон батерията трябва да е поне 3000mAh (реални, не китайски).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

въпроса ми е че този телефон има 1750mAh батерия и според това ревю батерията издържа около 2 часа максимум ако сърфираш из нета или играеш игри

...

Според мен батерията ще издържи доста повече от два часа работа с браузъра, но при игрите не може да се прецени.

За съжаление в България няма почти никаква информация за този модел, освен няколко постни коментари в един мижав Андроид форум. Предлагам да погледнете ето тази тема в един сериозен руски форум: Обсуждение THL W200 @ 4PDA, там има страшно много информация  виж под спойлера Полезное.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Soviet Soldier
      Здравейте!
      Днес за първи път получих следното съобщение относно активиране на защитата на литиево-полимерната батерия на моя телефон. Стори ми се странно, защото се активира при сравнително висока температура (11-12 градуса) по време на зареждане. 

Реших да прочета някой ред относно батерията на устройството и намерих следната информация: 

Та искам да попитам, тази защита нормално ли е да се активира при толкова висока температура? В крайна сметка 11 градуса не са нищо, на фона на условията, в които би трябвало да функционират тези устройства в далеч по-студени части на света. Ползвал съм други устройства на далеч по-ниски температури от тази, без абсолютно никакви проблеми, та ми с стори странно активирането на този вид защита. Възможно ли е да се е активирала поради софтуерен или хардуерен проблем, или е напълно нормално? 
    • от аm-аm
      Ако продължително време не се ползва, примерно месец, трябва ли да се вади Li-Ion батерия?
    • от Любен Пашов
      Имам прахосмукачка AEG AG5022 със сваляща се литиево-йонна батерия.
      Проблема е, че прахосмукачката не зарежда батерията като се закачи на док станцията.
      Изброявам следните факти открити от мен:
      - батерията е в добро работещо състояние, при директно свързване на зарядно към конекторите "+" и "-" се зарежда, вдига напрежение и държи заряд
      - при ръчно заредена батерия, прахосмукачката работи както трябва и има необходимата мощност
      - ток до прахосмукачката достига 32-35V според зарядното
      - в режим на зареждане по "+" от прахосмукачката не идва ток, а само някакво разреждане до 1V
      - правилния ток 32-35V идва по конектора на прахосмукачката "C" но батерията от него не се зарежда
      - конекторите "A", "B" и "C" предполагам служат за обратна връзка от батерията за нивото на заряда, което се изобразява на прахосмукачката

1. Как точно и за какво работят конекторите "A", "B" и "C"?
      2. Прахосмукачката ли не подава правилно ток по "+" или батерията не поема правилно ток от "C"?

• от Mihaelavv
      Здравейте. Имам проблем с лаптопа ми. Вечерта преди да открия проблема, както винаги, си изключих лаптопа без проблем. На следващият ден забелязах, че не мога да го включа, дори когато е включен в контакта. В други форуми четох, че е хубаво да се премахне батерията и да се включи наново, но моята е вградена и не знам какво да направя с нея. Лаптопът е нов, използвам го от 3-4 месеца вече и няма как да е изгоряла видео-картата, защото изобщо не свети клавиатурата или копчетата. Ако можете да ме посъветвате с нещо полезно ще бъда много благодарна.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.