Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам следния проблем преди време си инсталирах Win 8 х64 и забелязах, че след всичко инсталирано което си ползвам имам ~15-20gb свободни след 2-3 дена забелязах (нищо не е инсталирвано), че памета е паднала с 2GB и така докато останах с 2GB свободно място, не мога да разбера къде отива тази памет, утре мисля пак да го преинсталирам, но това ще е вече 3-ти път и се надявам някой ако може да помогне да предотвратя този проблем, на Win 7 не ми го е правил този проблем.. Благодаря предварително на отзовалите се!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам следния проблем преди време си инсталирах Win 8 х64 и забелязах, че след всичко инсталирано което си ползвам имам ~15-20gb свободни след 2-3 дена забелязах (нищо не е инсталирвано), че памета е паднала с 2GB и така докато останах с 2GB свободно място, не мога да разбера къде отива тази памет, утре мисля пак да го преинсталирам, но това ще е вече 3-ти път и се надявам някой ако може да помогне да предотвратя този проблем, на Win 7 не ми го е правил този проблем.. Благодаря предварително на отзовалите се!

Случвало се е и при мен. Оказа се доста масивна актуализация при мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтеглете си тази програмка: WDC! При нея има опция ''Slimming system''! Чекнете всички квадратчета и дайте ''Slimming down''!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтеглете си тази програмка: WDC! При нея има опция ''Slimming system''! Чекнете всички квадратчета и дайте ''Slimming down''!

Изтеглих я освободи ми 1.6GB сега вече не е в червено благодаря много, но все пак къде ще отиват тия gb, при положение че нищо не съм инсталирал... :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направете все пак и една дефрагментация на дял ''C'' с вградения инструмент на Windows, макар че би трябвало да е включена по дифолт! Ще отнеме известно време! След това може да пробваме и с други инструменти!

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направете все пак и една дефрагментация на дял ''C'' с вградения инструмент на Windows, макар че би трябвало да е включена по дифолт! Ще отнеме известно време! След това може да пробваме и с други инструменти!

Поздрави!

Направих освободи ми 400 мб някъде сканирах с антивирусна да махне каквото трябва, но C: си е на 4GB - 1,3GB освободени е крайния резултат до момента.. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какъв е капацитета на дял ''C''? Осмицата след всички актуализации заема около 22GB!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има го и момента с папката с временните файлове, случвало ми се е да заема 2гб на Win 7. Това също да се провери. При некадърна инсталация ми се е случвало да имам 2 уиндоуса инсталирани на дял C:/ което по груби сметки си е 50гб пространство (ако не се форматира диска при нова инсталация)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какъв е капацитета на дял ''C''? Осмицата след всички актуализации заема около 22GB!

48.8GB е целия капацитет

Има го и момента с папката с временните файлове, случвало ми се е да заема 2гб на Win 7. Това също да се провери. При некадърна инсталация ми се е случвало да имам 2 уиндоуса инсталирани на дял C:/ което по груби сметки си е 50гб пространство (ако не се форматира диска при нова инсталация)

При всяка преинсталация форматирам C: ако може да поясниш за тази папка с временни файлове къде да я намеря и трябва да се изтрият файловете от нея или?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Паметта ти отива при актуализации на системата което значи, че ако си с Windows 8 или Windows 8 Pro, тежко ти и горко ако те запита за 8.1  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

50 гб е малко. Като сложиш Win-a (7 и 8) отива половината. Папката се казва Temp и се намира в една доста сложна директория на C:/. Можеш да я намериш чрез търсачката (ще излязат няколко резултата). Може да се изчисти и с някоя програма като Win 7 Manager. Не знам на 8-цата как точно стоят нещата. Ако ти е достатъчно голям хард диска можеш да прехвърлиш свободно пространство от D: на C: Изчистването на съдържанието на папка Temp е само съвсем временно решение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

50 гб е малко. Като сложиш Win-a (7 и 8) отива половината. Папката се казва Temp и се намира в една доста сложна директория на C:/. Можеш да я намериш чрез търсачката (ще излязат няколко резултата). Може да се изчисти и с някоя програма като Win 7 Manager. Не знам на 8-цата как точно стоят нещата. Ако ти е достатъчно голям хард диска можеш да прехвърлиш свободно пространство от D: на C: Изчистването на съдържанието на папка Temp е само съвсем временно решение.

Вчера изтрих файловете в папка %Temp% и почти нищо освободи, чудя се да преинсталирам утре на Win 7 поне там по спомен не ми правеше такива мизерии.. не знам друг какъв вариант имам..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.