Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005

Гости winnt

Препоръчан отговор

Машината ми е :

AMD Athlon XP 1700+ clocked to 2000+/BIOS -> 150 шина/

ASRock K7VT2

512 MB of RAM /A-DATA/

GigaByte Radeon 9000

Ето какво е положението:

Windows XP MCE2005

VIA 4in1 4.53

Radeon Omega Drivers ver. 2.5.9.7a /based official Catalyst 4.12

Quality Details

NO AA NO AF

BIOS CLOCKS: CORE=265,50 MEMORY 213,75

3dMark2001SE:

6902

Windows XP Professional: 6780

Windows 98SE/ME: 6400

Windows 2000 Server: 6920

Ще пробвам да урежа непотребни сървизи и ще пробвам дали ще успея да стигна сървъра!!!

Иначе уинчето е супер...въпеки че си е Про с някои допълнителни неща, аз от няколко дена съм с него и ми стана най-любимия уиндоус досега. С времето те първа ще ми се доказва че наистина е достоен за такъв.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 74
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

казват,че в него е бъдещето

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

според мен е пълен боклук, изобщо не съм доволен от него.

ето линк за тези които все пак искат да го пробват, това е най-новия edition, с фабричнo вграден sp2 е, не е custom made

http://free.bol.bg/xektop/MICROSOFT.WINDOW...ION.2005-BRiCK/

Редактирано от aaliyah_st (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам как са постигнали тази бързина като се има предвид че е надстройка на WInxpHome+SP2...направо да им се чудиш на майкрософтци. Все пак 2003 е по-бърз. Са почвам да режа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Screenshot бихте ли направили да го погледнем?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижте това http://www.kaldata.com/comments.php?id=4360&catid=3. Голям майтап. Това не значи че непременно е лоша системата, но е доста смешно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли оше един линк от който да се свали Windows Media Center.Защото от този който е по горе,след като изтеглих вина и го разархивирах,при опит да го запиша на дискове и ми дадегрешка!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами изтеглих я, изпекох си CD тата, и започнах да я пробвам. Естествено, реших първо да пробвам с ъпдейт на MS Windows XP Prof with SP2. Не ви го препоръчвам. Освен това не е надстройка на Home Edition. Prof е основата с включен в себе си SP2. Не успях с ъпдейт на старата инсталация.

По тази причина минах на варианта "нова инсталация" . Там всичко си е както при предните инсталации. Всичко си мина гладко. Разликата с другите версии е, че по време на иснталацията те подканя да сложиш CD2 в което е надстройката и след това пак CD1. Като цяло инсталацията е гладка и сравнително бърза. Не забелязах нещо нередно. След инсталацията се иска малко пипане по драйверите, но забелязах, че има напредък по отношение на автоматичното разпознаване на хардуера. Единственото ръчно инсталиране бе на звуковата карта, ама както и да е. Това да е кусура на настройките.

След инсталациите просто всичко е същото по отношение на организация на интерфейса. Добавени са няколко нови теми и по подразбиране се лепва една от тях. Хареса ми и някак си по олекотена изглежда. Иначе не съм забелязал нещо различно.

Различното идва от една програмка - Media Center. Когато я стартирате тя замества десктопа. Има доста опции, но още не съм я разглеждал спокойно. Аааа, можеш да гледаш филми в avi формат, ама си иска да си сложиш кодеци. И не хваща субтитрите. Можеш да си гледкаш и DVD.

Опитали са се да съберат всички мултимедийни дивотии на едно място. Още не съм успял да разбера до каква степен са успели.

Ако има нещо ново - Ще го плясна ей те тук, на масата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

искам да ви попитам този Windwos добър ли е ? И дали това е финалната версия или е някоя бета ?

Имам и още един въпрос :baby: С коя програма мога да премахна без да имам проблеми след това Media Player и други Windows приложения :wors:

10x

Редактирано от AVsP (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

10x winnt :baby: Искам да попитам понеже съм в момента с Windows XP Professional мога ли да го упдейтна на Windwos Media Center Edition 2005 ? И незнам но един приятел ми каза че този Windows е бил само за Tablet PC sad.gif Това вярно ли е ?

10x

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Red Racer свалих го с ReGet Deluxe.

CD 1 е бутващо.

Основата е Windows XP Prof

В общи линии е по-добър от предния. По-изчистен интерфейс, малко по-бърз.

Ъпдейт не е за препоръчване. Опитах се и резултата беше отчайващ в това отношение. Може и аз някъде да не съм го направил както трябва, ама пробвах два пъти, а трудно повтарям грешка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОК :hush: 10x

Искам само да попитам дали и при вас става така:

След като си записах успешно Windows ми излезе съобщение на активация, след което аз сложих пача от ч-вия диск и трябваше да рестартирам след което си мислех че всичко ще е наред но не е съвсем така :wors: След като направих пача и след рестарта отново показва това за актовацията и показва чеостават 60 дни sad.gif Как да махна проблема ? :wors:

Благодаря предварително

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване