Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам много странен проблем с две от пощите си в абв - не ми разпознава паролите. Пароли, които ползвам от месеци и съм сигурен че ги въвеждам правилно (почти всеки ден си проверявам пощите). За щастие имам зададени алтернативни мейл-адреси за такива случаи където получавам линк за активиране на нова парола (снощи). Зададох нови пароли и тази вечер историята се повтаря...

Някой случайно да има същия проблем, евентуално някакво обяснение какво става? Не използвам тези пощи за регистрация в съмнителни сайтове така че точно за тях най-малко бих очаквал да бъдат хакнати.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И как си сигурен, че въвеждаш паролата правилно. Сложи ли я в текстов документ, за да си сигурен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно е,че паролите се въвеждат правилно. Всеки който въвежда всеки ден едни и същи пароли го прави машинално и е невъзможно да ги сбърка всичките няколко поредни пъти.

Вероятно някой ти знае паролата на алтернативен имейл и си "възстановява" както ти паролите на имейлите които знае много добре, че са твои. Има си причина и вероятно я знаеш, но не се сещаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам много странен проблем с две от пощите си в абв - не ми разпознава паролите. Пароли, които ползвам от месеци и съм сигурен че ги въвеждам правилно (почти всеки ден си проверявам пощите). За щастие имам зададени алтернативни мейл-адреси за такива случаи където получавам линк за активиране на нова парола (снощи). Зададох нови пароли и тази вечер историята се повтаря...

Някой случайно да има същия проблем, евентуално някакво обяснение какво става? Не използвам тези пощи за регистрация в съмнителни сайтове така че точно за тях най-малко бих очаквал да бъдат хакнати.

От колко символа са паролите ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, изключено да е познат човек, няма как просто. Алтернативният ми мейл беше хакнат преди 2-3 месеца но откъде пък негодникът ще знае че хакнатия служи за алтернативен на други пощи и кои  са те като не ги бях ползвал за тая цел до този момент. И тоя хакнатия беше алтернативен само за единия от сегашните два проблемни

От колко символа са паролите ?

едната 8 другата 10.

Сега пък ми прие на едната, другата ще я възстановя пак с алтернативния но вече направо не знам..

Редактирано от galidbul (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.