Премини към съдържанието
broadcaster_

Когато се опитам да инсталирам звуков драйвър на компютъра ми се рестартира

Препоръчан отговор

Е,заглавието казва всичко проблемът ми е следният преди преинсталация имах звук драйвъра всичко ОК но като го преинсталирах не мога и не мога да го инсталирам тъпият драйвър моля ви за помощ с Windows XP съм. БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!! :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата ти може, да разсмее някого. Анонимен, да иска помощ! Ако неможе, да си помага? - Тогава как Анонимен, ще помогне?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата ти може, да разсмее някого. Анонимен, да иска помощ! Ако неможе, да си помага? - Тогава как Анонимен, ще помогне?

Слушай к'во принцесо,не съм ти искал мнението! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напиши си точно,ясно и четливо какво ти е дъното  защото иначе можеш сам да продължаваш с опитите да си инсталираш драйвера !!!Ние от къде да знаем  какъв ти е компютъра !!!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съобщение за грешка или описание кога и какво точно се чупи би било доста по-полезно от твърдения тип "не мога да го инсталирам".

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така не дочаках за социален курс за компютърна грамотност. Бях от първите кандидати, но не са ме уведомили, имало е многократно. Сега не се справям със смартфон Алкател, камоли, да помогна за компютър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.