Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Тоя проблем ми съсипа нервите, реших да отворя нова тема та да се свърши тази олелия, значи прицесорът ми е intel i5 4670, като стартирам, контолния център на интел и избера опция "дисплей" ми излиза следната грешка: http://prikachi.com/images/668/6720668b.png , гледам из интернет много страдат от следния проблем. И какво правя аз, ами влизам в сайта на интел и намирам и тегля последната версия на драйвера, деинсталирам оригиналния, рестартирам машината и инсталирам новия, и какво ? Ами тоя контолен център въобще го няма в най- новата версия на драйвера, не мога да си го обясня, само да спомена, размера на оригиналния драйвер за интел е около 350мб, а най- новия който го дръпнах от интел само 135мб, защо и как ??? Та след около 10 деинсталирания и инсталирания на драйвери (нов и стар) мисля лично аз мисля че работата се омаза. Решил съм да правя чиста преинсталация, та питам кой от двата драйвера да инсталирам, за оригиналния - дава грешка като река да вляза там, а новия тази команда даже я няма. Та какво да правя, моля за помощ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.