Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Lorderon1

Съвет за смяна на ПРОЦЕСОР

Препоръчан отговор

Здравейте,реших да заменя старият си процесор (AMD Athlon 64x2 2100mhz 4000+ сокет 2 ) с нещо по-добро .Дъното ми е JETWAY M28GT3-SDG . Въпросът ми е към какъв процесор да се насоча за да осетя рзликата.Прочетох някаде ,че най-доброто което мога да намеря за моето дъно е AMD Athlon 64x2 6400+ ,но не знам дали е така ,затова исакм вашата помощ.Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На сокет АМ2 вече няма смисъл за надграждане. По-добре се замисли за цялостен ъпдейт, ако искаш да видиш разлика със сегашната ти машина. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер колеги! Имам процесор e5200 (2.5Ghz) клокнат до 3.5 Ghz и се чудя дали да си купя Q9550 (2.83Ghz). Има ли осезаема разлика в производителността на Q9550 спрямо моя, че да дам 200 лв. за него. Мерси! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер колеги! Имам процесор e5200 (2.5Ghz) клокнат до 3.5 Ghz и се чудя дали да си купя Q9550 (2.83Ghz). Има ли осезаема разлика в производителността на Q9550 спрямо моя, че да дам 200 лв. за него. Мерси! 

Да ще има разлика, но прецени дали си заслужава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.