Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте,реших да заменя старият си процесор (AMD Athlon 64x2 2100mhz 4000+ сокет 2 ) с нещо по-добро .Дъното ми е JETWAY M28GT3-SDG . Въпросът ми е към какъв процесор да се насоча за да осетя рзликата.Прочетох някаде ,че най-доброто което мога да намеря за моето дъно е AMD Athlon 64x2 6400+ ,но не знам дали е така ,затова исакм вашата помощ.Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На сокет АМ2 вече няма смисъл за надграждане. По-добре се замисли за цялостен ъпдейт, ако искаш да видиш разлика със сегашната ти машина. ;)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер колеги! Имам процесор e5200 (2.5Ghz) клокнат до 3.5 Ghz и се чудя дали да си купя Q9550 (2.83Ghz). Има ли осезаема разлика в производителността на Q9550 спрямо моя, че да дам 200 лв. за него. Мерси! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер колеги! Имам процесор e5200 (2.5Ghz) клокнат до 3.5 Ghz и се чудя дали да си купя Q9550 (2.83Ghz). Има ли осезаема разлика в производителността на Q9550 спрямо моя, че да дам 200 лв. за него. Мерси! 

Да ще има разлика, но прецени дали си заслужава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.