Премини към съдържанието
Yaskata

Как да правя downgrade към iOS6 ?

Препоръчан отговор

Здравейте, не знам дали пиша в правилния раздел, извинявам се за което, защото устройството за което търся решение на  горепосочения проблем в заглавието е Ipad 2, а не Iphone. С две думи искам да се оттърва от iOS 7! Просто го ненавиждам, с всеки следващ update нещата стават все по-гадни, да не говорим колко ме дразни тази шарения. Знам, че легален начин за това няма, но някъде ми казаха, че има начин да се върне човек към iOS 6. Лошото е че аз намирам в интернет подобни начини само премахване на iOS 7 Beta.

Благодаря предварително !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има начин да минеш на iOS 7.0.3 последната налична актуална с днешна дата но към 6.x.x няма начин.

Към 4.х и 5.х има начин но ти едва ли ще попаднеш в тази много тясна категория  да имаш запазени SHSH за 4.х.х.

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чак не мога да го повярвам това, че е невъзможно да се върна към 6-цата, 100% съм сигурен, че има начин! надявах се тук някой да знае.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Късно ти пиша ама другите които четат да знаят!Има начин ако имаш запазени SHSH файлове...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Късно ти пиша ама другите които четат да знаят!Има начин ако имаш запазени SHSH файлове...

:wors: :wors: Ти лично правил ли си го ? Или знаеш че на теория би трябвало ! Рестора при iPad2 за към 6.x почва от 4.х (един ми спореше че и от 5.х ставало ама мен лично ме съмнява). Та само при 4.х да знаеш подписите не се сменят и са еднакви без значение колко пъти ще рестартираш устройството.  И нямаш ли ги за да започне рестора просто може да забравиш. Чак след  това ако имаш за 6.x могат да ти послужат но без да имаш за 4.х са ти просто безпоолезни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.