Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Компонентите са следните и искам да заменя моята HD6750 със HD7850.Обаче се чудя дали процесора няма да я спъва. Phenom ii x4 840 3.2 , 2x4 ram 1333, asrock n68.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правилно се чудиш.

Редактирано от Право Токов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще я спъва ! Ако искаш точно тази карта, ще върви страхотно на Core i7 (знам, че отивам малко по-скъпичко!) ЦЪК !

Може да тръгне на i5 или i3 но не съм сигурен. ЦЪК i5 ! ЦЪК i3 !

Все пак, Google ти е приятел ! ЦЪК !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще я спъва ! Ако искаш точно тази карта, ще върви страхотно на Core i7 (знам, че отивам малко по-скъпичко!) ЦЪК !

Къде го набутахте човек да си взима нов компютър? Той иска само нова видеокарта. С какъв монитор се ползва сегашната конфигурация?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На i7 ще върви страхотно викате HD 7850, а? А, на i5 може и да тръгне, а може и да спъва... така ли, сериозно? Поставяте i3 и i5 в един клас?

Мале, мале...  Инофмирайте се повече за хардуер, и тогава тръскайте поне "малко" смислени коментари! А, не да трупате "мнения" с постове, които са "извънземни"...!

ПП: Че и предложеното i3 е за стар сокет 1156, който не се намира вече, а другите са от старо поколение за LGA1155, дори Айви бридж е от по ново поколение за LGA1155...

И, как ще монтира тези процесори, на дънна платка за AMD...? 

Редактирано от Johnny PRO (преглед на промените)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

PowerColor HD7790 1GB GDDR5 OC  за 200лв. ,няма смисъл от по-скъпа карта ,освен ако не си решил скоро да сменяш платформата!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз ползвам телевизор който позволява до 1080п.С друг компютър не смятам да сменям.Казвате най много HD 7790 да взема.Няма да видя разлика между HD7790/HD7850 в производителност.

Редактирано от nikdv87 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз ползвам телевизор който позволява до 1080п.С друг компютър не смятам да сменям.Казвате най много HD 7790 да взема.Няма да видя разлика между HD7790/HD7850 в производителност.

А ние това от къде да го знаем? Да не сме Ванги?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.