Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

На скоро забелязах че когато си пусна ПЦ и след това скупе, CPU винаги отива и дори преминава 50% Ето снимка:  http://store.picbg.net/pubpic/63/28/318f99f4e0296328.png Това продължава няколко минути и след това спира, но наистина дразни много и не мога да намеря решение за проблема.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз нямам такъв проблем. В началото ми скача на 20тина % и после слиза на долу. Виж за нова версия. По време на разговор ли ти скача процесора или когато си на стендбай?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз нямам такъв проблем. В началото ми скача на 20тина % и после слиза на долу. Виж за нова версия. По време на разговор ли ти скача процесора или когато си на стендбай?

Сложил съм последната версия и е същата работа, свалих по-стара и отново същото. Става когато си пусна скупе (програмата) и си вляза в моя, тогава започва голямото дигане от нищото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На скоро забелязах че когато си пусна ПЦ и след това скупе, CPU винаги отива и дори преминава 50% Ето снимка:  http://store.picbg.net/pubpic/63/28/318f99f4e0296328.png Това продължава няколко минути и след това спира, но наистина дразни много и не мога да намеря решение за проблема.  

Нека да сме точни. GRU Usge, на снимката ти показва, че е на 25%.

Има нещо друго което кара процесора да е на 50%

Или ти, не си дал правилната информация. Или не знаеш как да хванеш момента.

Направи нова снимка на Диспечера на задачите, но този път кликни веднъж на таба GPU.

Този най от горе.Кликни толкова пъти че най от горе да се съберат, онези процеси дето черпят най много.

Идеята ми е, че има и други процеси, които допълнително натоварват.

Редактирано от ba4o_kiro64 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Актуализира хронология вероятно, ако на друго устройство е ползван същия профил на скайп, не вероятно а 300%

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека да сме точни. GRU Usge, на снимката ти показва, че е на 25%.

Има нещо друго което кара процесора да е на 50%

Или ти, не си дал правилната информация. Или не знаеш как да хванеш момента.

Направи нова снимка на Диспечера на задачите, но този път кликни веднъж на таба GPU.

Този най от горе.Кликни толкова пъти че най от горе да се съберат, онези процеси дето черпят най много.

Идеята ми е, че има и други процеси, които допълнително натоварват.

Ми аз това съм направил, отгоре са процесите които черпят най-много. Може би не съм снимал във точния момент но се вижда ясно какво става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди да снимаш натисни show processes all users.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с версия 4.2.0.187 и върви безпроблемно.Гарантирам, че върви по-леко от последната версия Ако искаш , пробвай да я качиш, изключи ъпдейтите , които се намират в Инструменти - Настройки - Разширени и виж как е .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с версия 4.2.0.187 и върви безпроблемно.Гарантирам, че върви по-леко от последната версия Ако искаш , пробвай да я качиш, изключи ъпдейтите , които се намират в Инструменти - Настройки - Разширени и виж как е .

Най вероятно никога не си чел, че Microsoft са купили скайп.

И след това, при старите версии, има проблем при свързването.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най вероятно никога не си чел, че Microsoft са купили скайп.

И след това, при старите версии, има проблем при свързването.

Най - вероятно съм го чел, но най - вероятно ти не четеш, че при мен тази версия върви безпроблемно и не насилвам някой да прави, нещо което не желае, а само давам предложение, Негово си е правото да прецени дали да опита. Ако не става, най-лесно е да се върне към най-новата версия и просто да продължи да търпи сегашното си положение или да преинсталира с надеждата, че проблема ще се оправи.

Редактирано от keba (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтеглете Process Explorer. Разархивирайте инструмента и стартирайте файла procexp.exe Намерете и кликнете върху system. Отидете до секцията Threads Разпънете графата така че да се виждат по-възможност всички обекти/нишки. Направете снимка на прозореца. Докато сте в менюто Threads (за съжаление Stack прозореца можем да го снимаме само с Process Hacker, но това не е важно сега). За финал...от Process Explorer => View => сложете отметки пред Show Lower Pane, а на Lower Pane View => сложете отметка пред DLLs. Сега кликнете пак на system и отидете в Process Explorer на File => Save as. Запазете документа на десктопа и след това го прикачете в следващия си коментар. Повторете стъпките за процеса Skype.exe и за hardware interrupts.

Подозирам, че може да се получава някой IRQ конфликт със звуковите драйвъри в системата...имате ли последните версии на всички драйвъри?

А правена ли е проверка за зловреден софтуер?

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтеглете Process Explorer. Разархивирайте инструмента и стартирайте файла procexp.exe Намерете и кликнете върху system. Отидете до секцията Threads Разпънете графата така че да се виждат по-възможност всички обекти/нишки. Направете снимка на прозореца. Докато сте в менюто Threads (за съжаление Stack прозореца можем да го снимаме само с Process Hacker, но това не е важно сега). За финал...от Process Explorer => View => сложете отметки пред Show Lower Pane, а на Lower Pane View => сложете отметка пред DLLs. Сега кликнете пак на system и отидете в Process Explorer на File => Save as. Запазете документа на десктопа и след това го прикачете в следващия си коментар. Повторете стъпките за процеса Skype.exe и за hardware interrupts.

Подозирам, че може да се получава някой IRQ конфликт със звуковите драйвъри в системата...имате ли последните версии на всички драйвъри?

А правена ли е проверка за зловреден софтуер?

Ами със Microsoft Security Essentials съм търсил за зловреден софтуер, но нищо. Колкото до това със Process Explorer дори и така написано си нямам и на идея как ще стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо си нямате идея...всичко е написано на български език...къде е проблема в случая с инструкциите ми?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо си нямате идея...всичко е написано на български език...къде е проблема в случая с инструкциите ми?

Няма проблем в инструкциите ти. Почнах да бутам някой работи и май се оправи, ще видя утре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как оправихте въпросния проблем? При мен Skype ми товари постоянно 50+ %post-159722-0-40979400-1383764898_thumb..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.