Премини към съдържанието
bo4y-

Проблем при свързване на 2 харддиска към една система

Препоръчан отговор

Настолно РС-в него 2 физически хард диска и една записвачка;към него съм връзвал външен хард на seagate със автономно захранване(има си адаптер-не се захранва от юсб порта).Наскоро си взех нов хард,който е само през юсб(дата+захранване).Проблема е,че като закача двата последният не го хваща(при последен адата/новия/ в експлорера го хваща като дялове,но като се опитам да отворя някой пише,че не съществува даденото у-во,при свързан последен seagate-системата си забива тотално(всичко отказва+мишка и клавиатура).

Да няма някакво ограничение от дъното към броят такива у-ва(хардове и записвачки) до 4?GA-G41MT-ES2L е дъното.Или пък има някакво ограничение спрямо дяловете?(общо 10 дяла са на четирите диска+записвачката=11 букви общо,като когато съм ги цепил специално съм гледал да не се повтарят буквите им)

Въпросният проблем се получава както при windows XP,така и при 7ца(имам 2 ОС),

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.