Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

KOCKAR

Снимка която искам да бъде по доближена

Препоръчан отговор

Искам да попитам има ли начин една дадена снимка да си я доближа например снимани са два героя и искам да си ги сложа като корица на Facebook само , че тези герой ми изглеждат доста от далече има ли начин да ги доближа с програма да изглеждат по отблизо? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако има желание има и начини. Почти всеки графичен редактор предлага подобни възможности. Ако можеш да работиш с фотошоп пък направо супер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Искам да попитам има ли начин една дадена снимка да си я доближа например снимани са два героя и искам да си ги сложа като корица на Facebook само , че тези герой ми изглеждат доста от далече има ли начин да ги доближа с програма да изглеждат по отблизо? 

Пусни снимката тук за да ти я направим. А начини колкото искаш има. Потърси в google . Това на снимката ти ли си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако има желание има и начини. Почти всеки графичен редактор предлага подобни възможности. Ако можеш да работиш с фотошоп пък направо супер.

Със фотошоп не съм работил знам че имаше начин с Paint , но не помня как апък и майче се разваляше графиката. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Начинът е един - да изрежеш частта от снимката, която те интересува. Но така се влошава качеството.

Няма друг начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имате предвид да ги уголемите?

Със фотошоп не съм работил знам че имаше начин с Paint , но не помня как апък и майче се разваляше графиката. 

Има още много и то безплатни редактори, които могат да ви помогнат, пробвайте xnview

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пусни снимката тук за да ти я направим. А начини колкото искаш има. Потърси в google

По-добре да не ви занимавам , защото самата снимка се размазваже и просто смисъл голям не ще има

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре да не ви занимавам , защото самата снимка се размазваже и просто смисъл голям не ще има

Имайте предвид че зависи и от инструмента. Но ако искате голямо увеличени обикновено това е ефекта и рядко може да се направи добра снимка след това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имате предвид да ги уголемите?

Има още много и то безплатни редактори, които могат да ви помогнат, пробвайте xnview

Ами да , сега ще я сваля и ако може само да ми обясните къде да влезна и натам нататък вече аз ще се оправя , къде да влезна смисъл точно в тази програма за Re Zoom 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Явно, такава ти е снимката тогава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами да , сега ще я сваля и ако може само да ми обясните къде да влезна и натам нататък вече аз ще се оправя , къде да влезна смисъл точно в тази програма за Re Zoom 

отваряте с програмата изображението, с мишката маркирате това, което искате да остане, след това натискате Shift+X, след това Shift+S и задавате колко голяма искате да бъде (в пиксели например)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно, такава ти е снимката тогава.

Не , не ми е такава наистина има снимка , но ми е неудобно да я кача заради имена и така нататък. 

отваряте с програмата изображението, с мишката маркирате това, което искате да остане, след това натискате Shift+X, след това Shift+S и задавате колко голяма искате да бъде (в пиксели например)

Ами значи снимката във момента е 1680x1050 съответно защото графиката на играта ми е такава , а на колко да я настроя снимката за да стане що годе добре ? Знам че ако я сложа на 800х600 ще стане адската боза сега ще я пробвам на 1024 въпреки че не ми вдъхва голямото доверие. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не , не ми е такава наистина има снимка , но ми е неудобно да я кача заради имена и така нататък. 

Ами значи снимката във момента е 1680x1050 съответно защото графиката на играта ми е такава , а на колко да я настроя снимката за да стане що годе добре ? 

Не знам, вие знаете къде искате да я публикувате. За някои случаи и 320х200 е ОК, за други 4000х3000 е недостатъчно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам, вие знаете къде искате да я публикувате. За някои случаи и 320х200 е ОК, за други 4000х3000 е недостатъчно

Еми за корица във Facebook мисля , че и 800х600 става , секунда. Да 1024 си пасна добре въпреки , че както казахте се размаза малко картинката , но не повече от очакванията ми мерси много програмата е доста добра до сега пробвах да ги правя с Paint бях забравил , но си спомням че с нея се замазваха доста.Мерси отново , сега вече се виждат никовете по - отблизо.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми за корица във Facebook мисля , че и 800х600 става , секунда. Да 1024 си пасна добре въпреки , че както казахте се размаза малко картинката , но не повече от очакванията ми мерси много програмата е доста добра до сега пробвах да ги правя с Paint бях забравил , но си спомням че с нея се замазваха доста.Мерси отново , сега вече се виждат никовете по - отблизо.  :)

Можете да се опитате да приложите филтър sharpen, но не прекалявайте с настройките му :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можете да се опитате да приложите филтър sharpen, но не прекалявайте с настройките му :)

Те първа сега ще разгледам програмата мерси предварително.  :shy11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се за офтопик-а, но просто не можах да се сдържа, да не похваля, колко добре се е справил с твоята задача, човекът правил профилната ти снимка  :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се за офтопик-а, но просто не можах да се сдържа, да не похваля, колко добре се е справил с твоята задача, човекът правил профилната ти снимка  :P

Снимката беше от една игра ама така и така някой не ми повярваха. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимката беше от една игра ама така и така някой не ми повярваха. 

Имах предвид профилната ти в Калдата :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е нищо лично случайно я намерих тази в Google.  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, снимката не е добра, преекспонирана е!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, колегата Стефан, е предложил да поработи над въпросната снимка, ама все още не сте я представили в темата си?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, колегата Стефан, е предложил да поработи над въпросната снимка, ама все още не сте я представили в темата си?!

Представих я , но я премахнах. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Представих я , но я премахнах. 

Толкова ли е грозна :rolleyes:  Нека й се радваве и ние. Освен ако е ваша авторска творба и да ви е страх, да не я откраднем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толкова ли е грозна :rolleyes:  Нека й се радваве и ние. Освен ако е ваша авторска творба и да ви е страх, да не я откраднем.

... Снимката е от игра , кой ще и се радва снимани са два героя на нея с целта да се сложи за корица на Facebook съвсем децка е няма никой от 20-те или 30 години ако щеш и на 15 да ти гледа тези анимаций аз оправих снимката благодарение на capnemo.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.