Премини към съдържанието
KOCKAR

Снимка която искам да бъде по доближена

Препоръчан отговор

Искам да попитам има ли начин една дадена снимка да си я доближа например снимани са два героя и искам да си ги сложа като корица на Facebook само , че тези герой ми изглеждат доста от далече има ли начин да ги доближа с програма да изглеждат по отблизо? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако има желание има и начини. Почти всеки графичен редактор предлага подобни възможности. Ако можеш да работиш с фотошоп пък направо супер.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Искам да попитам има ли начин една дадена снимка да си я доближа например снимани са два героя и искам да си ги сложа като корица на Facebook само , че тези герой ми изглеждат доста от далече има ли начин да ги доближа с програма да изглеждат по отблизо? 

Пусни снимката тук за да ти я направим. А начини колкото искаш има. Потърси в google . Това на снимката ти ли си?

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако има желание има и начини. Почти всеки графичен редактор предлага подобни възможности. Ако можеш да работиш с фотошоп пък направо супер.

Със фотошоп не съм работил знам че имаше начин с Paint , но не помня как апък и майче се разваляше графиката. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Начинът е един - да изрежеш частта от снимката, която те интересува. Но така се влошава качеството.

Няма друг начин.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имате предвид да ги уголемите?

Със фотошоп не съм работил знам че имаше начин с Paint , но не помня как апък и майче се разваляше графиката. 

Има още много и то безплатни редактори, които могат да ви помогнат, пробвайте xnview

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пусни снимката тук за да ти я направим. А начини колкото искаш има. Потърси в google

По-добре да не ви занимавам , защото самата снимка се размазваже и просто смисъл голям не ще има

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре да не ви занимавам , защото самата снимка се размазваже и просто смисъл голям не ще има

Имайте предвид че зависи и от инструмента. Но ако искате голямо увеличени обикновено това е ефекта и рядко може да се направи добра снимка след това

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имате предвид да ги уголемите?

Има още много и то безплатни редактори, които могат да ви помогнат, пробвайте xnview

Ами да , сега ще я сваля и ако може само да ми обясните къде да влезна и натам нататък вече аз ще се оправя , къде да влезна смисъл точно в тази програма за Re Zoom 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Явно, такава ти е снимката тогава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами да , сега ще я сваля и ако може само да ми обясните къде да влезна и натам нататък вече аз ще се оправя , къде да влезна смисъл точно в тази програма за Re Zoom 

отваряте с програмата изображението, с мишката маркирате това, което искате да остане, след това натискате Shift+X, след това Shift+S и задавате колко голяма искате да бъде (в пиксели например)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно, такава ти е снимката тогава.

Не , не ми е такава наистина има снимка , но ми е неудобно да я кача заради имена и така нататък. 

отваряте с програмата изображението, с мишката маркирате това, което искате да остане, след това натискате Shift+X, след това Shift+S и задавате колко голяма искате да бъде (в пиксели например)

Ами значи снимката във момента е 1680x1050 съответно защото графиката на играта ми е такава , а на колко да я настроя снимката за да стане що годе добре ? Знам че ако я сложа на 800х600 ще стане адската боза сега ще я пробвам на 1024 въпреки че не ми вдъхва голямото доверие. 

Редактирано от Heline (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не , не ми е такава наистина има снимка , но ми е неудобно да я кача заради имена и така нататък. 

Ами значи снимката във момента е 1680x1050 съответно защото графиката на играта ми е такава , а на колко да я настроя снимката за да стане що годе добре ? 

Не знам, вие знаете къде искате да я публикувате. За някои случаи и 320х200 е ОК, за други 4000х3000 е недостатъчно

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам, вие знаете къде искате да я публикувате. За някои случаи и 320х200 е ОК, за други 4000х3000 е недостатъчно

Еми за корица във Facebook мисля , че и 800х600 става , секунда. Да 1024 си пасна добре въпреки , че както казахте се размаза малко картинката , но не повече от очакванията ми мерси много програмата е доста добра до сега пробвах да ги правя с Paint бях забравил , но си спомням че с нея се замазваха доста.Мерси отново , сега вече се виждат никовете по - отблизо.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми за корица във Facebook мисля , че и 800х600 става , секунда. Да 1024 си пасна добре въпреки , че както казахте се размаза малко картинката , но не повече от очакванията ми мерси много програмата е доста добра до сега пробвах да ги правя с Paint бях забравил , но си спомням че с нея се замазваха доста.Мерси отново , сега вече се виждат никовете по - отблизо.  :)

Можете да се опитате да приложите филтър sharpen, но не прекалявайте с настройките му :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можете да се опитате да приложите филтър sharpen, но не прекалявайте с настройките му :)

Те първа сега ще разгледам програмата мерси предварително.  :shy11:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се за офтопик-а, но просто не можах да се сдържа, да не похваля, колко добре се е справил с твоята задача, човекът правил профилната ти снимка  :P

Редактирано от Nikolay Hristov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се за офтопик-а, но просто не можах да се сдържа, да не похваля, колко добре се е справил с твоята задача, човекът правил профилната ти снимка  :P

Снимката беше от една игра ама така и така някой не ми повярваха. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимката беше от една игра ама така и така някой не ми повярваха. 

Имах предвид профилната ти в Калдата :)

Редактирано от Nikolay Hristov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е нищо лично случайно я намерих тази в Google.  :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, снимката не е добра, преекспонирана е!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, колегата Стефан, е предложил да поработи над въпросната снимка, ама все още не сте я представили в темата си?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, колегата Стефан, е предложил да поработи над въпросната снимка, ама все още не сте я представили в темата си?!

Представих я , но я премахнах. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Представих я , но я премахнах. 

Толкова ли е грозна :rolleyes:  Нека й се радваве и ние. Освен ако е ваша авторска творба и да ви е страх, да не я откраднем.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толкова ли е грозна :rolleyes:  Нека й се радваве и ние. Освен ако е ваша авторска творба и да ви е страх, да не я откраднем.

... Снимката е от игра , кой ще и се радва снимани са два героя на нея с целта да се сложи за корица на Facebook съвсем децка е няма никой от 20-те или 30 години ако щеш и на 15 да ти гледа тези анимаций аз оправих снимката благодарение на capnemo.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.