Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Нужен ли е ъпдейта в случай че системата върви нормално?Ако ъпдейтваме редовно,това води ли до забавяне на системата?Кои ъпдейти от предложените са полезни и трябва да се инсталират и кои не?

post-343331-0-79079400-1383597073_thumb.

post-343331-0-98410500-1383597079_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ъпдейтите са си ,,полезни,,!Който каквото си иска мнение да дава-аз давам моето.Не съм ти гледал прикачените снимки ,но ако не ти е легален Windows-а (или не е краткнат като хората ;) ) не иснталирай КB971003 !(ако го имаш като ъпдейт де)

Това е от мен по темата :)

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

---

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права (филми, музика снимки и други), както и заявките за такива.

Редактирано от pit (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ъпдейтите ми са по принцип спрени, и системата ми работи нормално. Последната ми преинсталация е от преди около половин година, поради подмяна на харддиска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз понеже опитах в последно време да инсталирам всички важни ъпдейти,но сякаш машината стана по тромава и затова питам.А иначе на видео картата драйверите естествено,че си ги обновявам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ъпдейтите ми са по принцип спрени, и системата ми работи нормално. Последната ми преинсталация е от преди около половин година, поради подмяна на харддиска.

Аз инсталирам всички важни ъпдейти и нормално преинсталирам на 2-3 години и това става обикновенно  при поява на нова версия на Windows. В тези случаи винаги инсталирам на чисто и никога с ъпдейт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм забранил ъпдейтите и работи нормално вече 2 години.  Наскоро преинсталирах един и докато ги забраня при изгасване поиска и се обновиха 99 неща и като го пуснах от около 6 гб. С стана около 8 гб. Съгласен съм с ъпдейтите, но да изтрива старите неща. Така ще ми задръсти диска. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се, че има опция за изтриване на старите неща след като се убедите, че не са проблемни:

Публикувано изображение

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо при мен го няма?

post-23044-0-31101100-1383654524_thumb.p

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.