Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

dreamdevise

Помощ за избор на лаптоп и въпрос за ASUS K56CB

Препоръчан отговор

Здравейте колеги, може ли да ми предложите лаптоп до 1к лв.

Който да се използва за:

- гледане на full hd филми на лаптопа и телевизор.

- безпроблемна работа с продуктите на Adobe PS, AI

- За не много тежки игрички, като CS или онлайн игри LineAge, WarCraft (но рядко ще се използва).

Аз се питам този дали ще свърши работа, процесора достатъчно мощен ли е?

ASUS K56CB

Дисплей:15.6 инча / 39.62 см 1366×768 лъскав LED
Процесор:Двуядрен Intel Pentium 2117U 1.8GHz
Видео карта:NVIDIA GeForce GT 740M с 2GB DDR3 собствена памет
Хард диск:750GB 5400rpm SATA
RAM памет:6GB DDR3 1600 MHz

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, може ли да ми предложите лаптоп до 1к лв.

Който да се използва за:

- гледане на full hd филми на лаптопа и телевизор.

- безпроблемна работа с продуктите на Adobe PS, AI

- За не много тежки игрички (рядко ще се използва).

Аз се питам този дали ще свърши работа, процесора достатъчно мощен ли е?

ASUS K56CB

Дисплей:15.6 инча / 39.62 см 1366×768 лъскав LED
Процесор:Двуядрен Intel Pentium 2117U 1.8GHz
Видео карта:NVIDIA GeForce GT 740M с 2GB DDR3 собствена памет
Хард диск:750GB 5400rpm SATA
RAM памет:6GB DDR3 1600 MHz

Ами не, доста е слабичък даже. За мен лаптоп, който да отговаря на 3-тото условие, няма как да намерите за хиляда лева. Освен ако играта не е шах, или нещо от рода на Need for Speed ot 2004/2005 година. 

Иначе лаптоп, който би се справил добре с условия 1 и 2 е следният:

HP Probook 450

Процесора е доста по-производителен от този Пентиум, който е на Асус-а и смея да кажа е най-добрия, който можете да си вземете до 1000лв. Изработката е доста добра, екрана е матов и няма да можете да се оглеждате в него докато се бръснете. Графиките, макар вградени, са достатъчно добри за 1 и 2 и за лек гейминг. Добра идея е, ако можете да си го позволите, да добавите още една плочка РАМ и да станат 8гб (заради Фотошопа 4гб ще са малко като се има предвид, че и вградената графика ще яде от рам-а).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не, доста е слабичък даже. За мен лаптоп, който да отговаря на 3-тото условие, няма как да намерите за хиляда лева. Освен ако играта не е шах, или нещо от рода на Need for Speed ot 2004/2005 година.  Иначе лаптоп, който би се справил добре с условия 1 и 2 е следният: HP Probook 450 Процесора е доста по-производителен от този Пентиум, който е на Асус-а и смея да кажа е най-добрия, който можете да си вземете до 1000лв. Изработката е доста добра, екрана е матов и няма да можете да се оглеждате в него докато се бръснете. Графиките, макар вградени, са достатъчно добри за 1 и 2 и за лек гейминг. Добра идея е, ако можете да си го позволите, да добавите още една плочка РАМ и да станат 8гб (заради Фотошопа 4гб ще са малко като се има предвид, че и вградената графика ще яде от рам-а).

Първите 2 условия ме интересуват, 3-тото може и без него - там става въпрос за игри като CS.

Благодаря че се отзова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HP Probook 4540s  е вашият модел! Бизнес модел, с матов екран, невероятен процесор, външно видео и лицензиран Windows 8. Какво повече да иска човек в този ценови клас? А и е на промоция!

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За бюджет до 1000лв. +50/100лв. тези не са ли по добрият избор не е ли по-добър, като изключим че нямат W8.

1. Asus X550CC-XX011

2. HP ProBook 450 H6E48EA

3. HP ProBook 450 H6E48EA 6GB

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За бюджет до 1000лв. +50/100лв. тези не са ли по добрият избор не е ли по-добър, като изключим че нямат W8.

1. Asus X550CC-XX011

2. HP ProBook 450 H6E48EA

3. HP ProBook 450 H6E48EA 6GB

Третият е хубав.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.