Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Няма нужда да съм го ползвал, за да ти кажа, че като хардуер, телефона е гола вода... За тези пари (за около и под 300 лева го откривам) би могло да се вземе нещо по-добро, но предложения няма да давам. И защо, като не ти е нужен двусимов телефон, взимаш такъв?...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питах защо двусимов, не защо смартфон/ телефон по принцип... Ако приемем, че двусимов (телефон с две карти) реално не ти трябва, за тези пари може да се вземат значително по-добри телефони. Понеже не знам от къде ще го купуваш, ориентировъчно избирам цените на Виваком. Още на първата страница (Устройства -> Мобилни телефони) ще видиш поне три телефона на приблизително същата цена, които са по-добри. Ще предложа и от трите марки на първата страница по един, като остават още 7 страници... Аз лично, Samsung не харесвам, имам предпочитания към друга марка, но конкретно предложение не искам да давам, само ги посочвам за пример. Телефоните са Alcatel IdolHTC Desire 300, Huawei Ascend G510... И трите са за приблизително същите пари, м/би + - 10-20-30 лева. И трите обаче са значително по-добри като хардуер, пък са и по-нови модели. Ето сравнение на най-евтиния (Huawei Ascend G510) в gsmar ena. Освен това Huawei Ascend G510 също е двусимов.

п.п. В момента има промоция на Sony Xperia M. Имайки предвид промоцията (ако ще го взимаш от Виваком, примерно), телефона е много по-изгодна покупка от galaxy S duos.

Редактирано от djagi (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

djagi, аз не видях никъде да пише, че телефонът ще се взима с договор. На свободна продажба моделът може да се намери и за около 250-260 лв. Предложи ми по-добра алтернатива за тези пари?... Аз не се сещам. Очевадно моделът не е с мощен хардуер, но няма и претенциите за такъв. Това е телефон предимно за разговори, Интернет, и леки приложения.

Може ТИ лично да не харесваш Samsung, но според мен е за предпочитане пред разни Ху*веи и др. подобни

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

djagi, аз не видях никъде да пише, че телефонът ще се взима с договор. На свободна продажба моделът може да се намери и за около 250-260 лв. Предложи ми по-добра алтернатива за тези пари?... Аз не се сещам. Очевадно моделът не е с мощен хардуер, но няма и претенциите за такъв. Това е телефон предимно за разговори, Интернет, и леки приложения.

Може ТИ лично да не харесваш Samsung, но според мен е за предпочитане пред разни Ху*веи и др. подобни

Така е, и аз не видях, че ще се взима с договор. И обратното също не видях. Липсва информация... Точно за това казах, че конкретен телефон аз няма да предложа. И цените не ги знам... Въпреки това, БЕЗУСЛОВНО (извинявай...) по-добрия телефон, очевадно, като всичко ... на "шибаната" марка, сигурно четвъртите в света най-големи производители, ама нека да са десетите, дори двайстите, само дето това не ги прави по-зле, с непроизносимото име, Huawei ... та конкретния телефон е многократно ПО-ДОБЪР, не подлежи на коментар. ПО-ЕВТИН. И не стига, че са по-евтини и бият по всички параметри Самсунг, ама според мен са и по-качествени, поне докато не ми докажеш противното. Е, приятелката, дето е снимала момичето-зайче или панда, или там каквото животно е, да вземе тя да и купи телефона от "ЛЮБИМАТА МАРКА"...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Девойко, хората по-горе се разцепиха да разсъждават и да ти предлагат, а ти с такова очевадно пренебрежение се държиш и не каза дори две думи "Да, този добре изглежда бла бла бла" или "Едикойси не ме кефи намквоси"...

Нещо мислиш, че хората тук са ти длъжни с нещо ли?

Съветвам те първо да уважаваш тези, които си правят труда да си губят времето и да се опитват да те насочат, а след това може и да се научиш как се търси мнение културно и по подходящ начин.

Вече всички оператори предлагат апарати без сим карти и ФО, така че стига си навирала тоя Технополис в очите ни.

Там всичко е с около 20-30-40% по-скъпо, а ти определено искаш нещо с добри параметри, хем да е в ниския ценови клас.

В крайна сметка вземи си една нокия 105 от Технополис и готово.

Приятен ден!

Нормално е, колега, всеки да има мнение и това ни прави различни един от друг.

А и мнението е като задника - всеки го има, но не всеки може да го покаже по подходящ начин и на подходящо място.  :clown:

Затова и всеки си предлага апарат, който според него става и си струва, пък този, който търси мнение си прави неговия си избор и той често е извън моделите, които му се предлагат във форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Yoanna Awramowa, нямаше нужда да редактирате коментарите си. Тоест да ги заместите написаното от вас по-късно с тире.

Ако търсите съвет по форумите или в интернет по вашата тема, винаги ще се сблъскате с фенове на разни брендове/ производители на тези модерни и скъпи играчки. Винаги можете да вземете Samsung galaxy S Duos, ако ви харесва. В тази бюджетна (евтина) серия на този производител има по-ново устройство - Samsung Galaxy Core Duos, но е малко по-скъпо и според мен е с доста надута цена. Също така има двусимови варианти на Sony, LG, HTC, Alcatel, GSmart, Prestigio, разни китайски и пр. Moже да не се съобразявате с препоръките на незапознатите с двусимовите телефони. Или пък да се съобразите, незнайно защо. :)

P.S. Вземете това, което ви допадне най-много. Успех!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Някой, който има този телефон да е имал проблем с получаване на смсите?

Поне посочете модела на телефона за който питате. Изброени са един каскет телефони! Вие за кой питате от всичките? Аз лично останах с убеждението, че питате за Nokia 105 ! А Вие?

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поне посочете модела на телефона за който питате. Изброени са един каскет телефони! Вие за кой питате от всичките? Аз лично останах с убеждението, че питате за Nokia 105 ! А Вие?

Темата е за Samsung S Duos S7562

Редактирано от Clover2 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Yuriy Ivanov
      Здравейте имам един стар Радио Телефон Harvest ht-3 и искам да си го ползвам на Село защото няма обхват на Мобилните Оператори та въпроса ми е работи но Слушалката се чува едвам,едвам дори и на най силна степен пробвах да сменя Говорителя но резултата е същия от какво може да е това Благодаря ви за Вниманието!
    • от This Is BamBam
      Здравейте ! Скоро ще си взимам нов телефон и разполага с бюджет до 220 лева. Засега съм харесал Huawei Y6 2017 и Alcatel Shine Lite. Кой телефон от двата е по-добрият и предложете някакви други телефони до 220 лева. 
      Благодаря предварително. 
    • от Zikkciwe
      Здравейте , от около два или три месеца имам проблем с телефона ми. Когато си ровя из фейсбук или където и да е било , понякога ми се пуска менюто за рестартиране , самолетни режими , изключване и другите простотии (все едно задържам бутона за пускане , но не го правя ) и така нататък. От онзи ден дори спря да работи самото копче , и се налага да го включвам като използвам USB кабел. Включвам го в компютъра , и чак тогава светва екрана , иначе ако имам късмет веднъж на 1 час да работи копчето. Преди да започне проблемът , копчето се беше извадило и се наложи да го търся из леглото ми. (в крайна сметка го намерих , и го сложих обратно.) Дадох го на един човек да го оправи , първите дни работеше , но вече тотално спря да работи. Въпросът ми е , дали трябва да го занеса обратно в магазина (няма да казвам оператори и такива неща) за да го оправят , защото още е в гаранция , или да си поръчам ново копче и да го залепя някак си да не мърда , понеже самото копче се клати когато се натисне , и може би това е проблемът?
    • от The Piper
      Притежавам телефон Redmi 3S, Miui 9,Android 6.0.1 който е с две сим карти.Искам определен контакт от тел.указател да мога да го избирам и да говоря с него от едната симкарта,а други номера с другата сим карта.В момента когато тръгна да избирам някой от тел.указател ме пита с коя сим карта да го избера.
    • от UserOfKaldata
      Здравейте,преди 3 години си купих телефон Samsung Grand Neо преди няколко месеца играх една стара игра, от която се запознах с 2 момчета, братя.Имаха предложение да ми дават ингейм пари за бууст на друга игра.Съгласих се, но не можех да влизам в акаунта на 1 от момчетата от Гугъл Плей следователно с камерата им показах, секунди по-късно бяха влезли в самия ми телефон и можеха да използват нещата на него.Въпроса ми е какво да правя ? Как да спра достъпа им,не ми е пращано нищо (сайтове,линкове и тн.) казаха ми, че няма да злоупотребяват, и това е било само за да мога да вляза в акаунта за да бууствам, но не се чувствам сигурен, могат да виждат всичко и то без да разбирам.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.