Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Няма нужда да съм го ползвал, за да ти кажа, че като хардуер, телефона е гола вода... За тези пари (за около и под 300 лева го откривам) би могло да се вземе нещо по-добро, но предложения няма да давам. И защо, като не ти е нужен двусимов телефон, взимаш такъв?...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питах защо двусимов, не защо смартфон/ телефон по принцип... Ако приемем, че двусимов (телефон с две карти) реално не ти трябва, за тези пари може да се вземат значително по-добри телефони. Понеже не знам от къде ще го купуваш, ориентировъчно избирам цените на Виваком. Още на първата страница (Устройства -> Мобилни телефони) ще видиш поне три телефона на приблизително същата цена, които са по-добри. Ще предложа и от трите марки на първата страница по един, като остават още 7 страници... Аз лично, Samsung не харесвам, имам предпочитания към друга марка, но конкретно предложение не искам да давам, само ги посочвам за пример. Телефоните са Alcatel IdolHTC Desire 300, Huawei Ascend G510... И трите са за приблизително същите пари, м/би + - 10-20-30 лева. И трите обаче са значително по-добри като хардуер, пък са и по-нови модели. Ето сравнение на най-евтиния (Huawei Ascend G510) в gsmar ena. Освен това Huawei Ascend G510 също е двусимов.

п.п. В момента има промоция на Sony Xperia M. Имайки предвид промоцията (ако ще го взимаш от Виваком, примерно), телефона е много по-изгодна покупка от galaxy S duos.

Редактирано от djagi (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

djagi, аз не видях никъде да пише, че телефонът ще се взима с договор. На свободна продажба моделът може да се намери и за около 250-260 лв. Предложи ми по-добра алтернатива за тези пари?... Аз не се сещам. Очевадно моделът не е с мощен хардуер, но няма и претенциите за такъв. Това е телефон предимно за разговори, Интернет, и леки приложения.

Може ТИ лично да не харесваш Samsung, но според мен е за предпочитане пред разни Ху*веи и др. подобни

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

djagi, аз не видях никъде да пише, че телефонът ще се взима с договор. На свободна продажба моделът може да се намери и за около 250-260 лв. Предложи ми по-добра алтернатива за тези пари?... Аз не се сещам. Очевадно моделът не е с мощен хардуер, но няма и претенциите за такъв. Това е телефон предимно за разговори, Интернет, и леки приложения.

Може ТИ лично да не харесваш Samsung, но според мен е за предпочитане пред разни Ху*веи и др. подобни

Така е, и аз не видях, че ще се взима с договор. И обратното също не видях. Липсва информация... Точно за това казах, че конкретен телефон аз няма да предложа. И цените не ги знам... Въпреки това, БЕЗУСЛОВНО (извинявай...) по-добрия телефон, очевадно, като всичко ... на "шибаната" марка, сигурно четвъртите в света най-големи производители, ама нека да са десетите, дори двайстите, само дето това не ги прави по-зле, с непроизносимото име, Huawei ... та конкретния телефон е многократно ПО-ДОБЪР, не подлежи на коментар. ПО-ЕВТИН. И не стига, че са по-евтини и бият по всички параметри Самсунг, ама според мен са и по-качествени, поне докато не ми докажеш противното. Е, приятелката, дето е снимала момичето-зайче или панда, или там каквото животно е, да вземе тя да и купи телефона от "ЛЮБИМАТА МАРКА"...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Девойко, хората по-горе се разцепиха да разсъждават и да ти предлагат, а ти с такова очевадно пренебрежение се държиш и не каза дори две думи "Да, този добре изглежда бла бла бла" или "Едикойси не ме кефи намквоси"...

Нещо мислиш, че хората тук са ти длъжни с нещо ли?

Съветвам те първо да уважаваш тези, които си правят труда да си губят времето и да се опитват да те насочат, а след това може и да се научиш как се търси мнение културно и по подходящ начин.

Вече всички оператори предлагат апарати без сим карти и ФО, така че стига си навирала тоя Технополис в очите ни.

Там всичко е с около 20-30-40% по-скъпо, а ти определено искаш нещо с добри параметри, хем да е в ниския ценови клас.

В крайна сметка вземи си една нокия 105 от Технополис и готово.

Приятен ден!

Нормално е, колега, всеки да има мнение и това ни прави различни един от друг.

А и мнението е като задника - всеки го има, но не всеки може да го покаже по подходящ начин и на подходящо място.  :clown:

Затова и всеки си предлага апарат, който според него става и си струва, пък този, който търси мнение си прави неговия си избор и той често е извън моделите, които му се предлагат във форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Yoanna Awramowa, нямаше нужда да редактирате коментарите си. Тоест да ги заместите написаното от вас по-късно с тире.

Ако търсите съвет по форумите или в интернет по вашата тема, винаги ще се сблъскате с фенове на разни брендове/ производители на тези модерни и скъпи играчки. Винаги можете да вземете Samsung galaxy S Duos, ако ви харесва. В тази бюджетна (евтина) серия на този производител има по-ново устройство - Samsung Galaxy Core Duos, но е малко по-скъпо и според мен е с доста надута цена. Също така има двусимови варианти на Sony, LG, HTC, Alcatel, GSmart, Prestigio, разни китайски и пр. Moже да не се съобразявате с препоръките на незапознатите с двусимовите телефони. Или пък да се съобразите, незнайно защо. :)

P.S. Вземете това, което ви допадне най-много. Успех!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Някой, който има този телефон да е имал проблем с получаване на смсите?

Поне посочете модела на телефона за който питате. Изброени са един каскет телефони! Вие за кой питате от всичките? Аз лично останах с убеждението, че питате за Nokia 105 ! А Вие?

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поне посочете модела на телефона за който питате. Изброени са един каскет телефони! Вие за кой питате от всичките? Аз лично останах с убеждението, че питате за Nokia 105 ! А Вие?

Темата е за Samsung S Duos S7562

Редактирано от Clover2 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от UserOfKaldata
      Здравейте,преди 3 години си купих телефон Samsung Grand Neо преди няколко месеца играх една стара игра, от която се запознах с 2 момчета, братя.Имаха предложение да ми дават ингейм пари за бууст на друга игра.Съгласих се, но не можех да влизам в акаунта на 1 от момчетата от Гугъл Плей следователно с камерата им показах, секунди по-късно бяха влезли в самия ми телефон и можеха да използват нещата на него.Въпроса ми е какво да правя ? Как да спра достъпа им,не ми е пращано нищо (сайтове,линкове и тн.) казаха ми, че няма да злоупотребяват, и това е било само за да мога да вляза в акаунта за да бууствам, но не се чувствам сигурен, могат да виждат всичко и то без да разбирам.
    • от invinoveritas
      Здравейте,имам някъкъв телефон UTOK 40 ,произведен в Румъния и внесен от там.
      Някой ползвал ли е подобен....
      С Андройд система 4.4.2
      Интресува ме как да премахна румънските заводски приложения,които не са ми нужни.....
    • от Jesus Kostov
      Здравейте, преди седмица си изгубих телефона или са ми го откраднали, направо няква мистерия се получи, просто изчезна.. Веднага след това си влезнах в гугъл профила от друг телефон за да намеря телефона си и ми показва, че го локализира в един блок, веднага след което запалих колата и отидох на това място, потърсих отпред пред блока, скамейки, маси, пакринг място и т.н., а като се има напредвид, че аз изобщо не съм посещавал това място преди, вероятно някой ми го е откраднал и този някой живее в този блок, в който ми показва gps-а, но аз не мога да влезна във входа и да чукам на всеки апартамен и да ги питам дали са намирали телефон.. не че някой ще ми каже и да го е взел.
      Отидох в полицията, в 12:00 през ноща, в същия ден да съобщя за телефона, дори им показах къде ми го вади gps-а. Те ми казаха, че трябва да изчакам 7 дена и тогава да подам жалба и да донеса кутията на телефона, на тази кутия имало Imei код и чрез този код ще го проследят. Прибрах се аз и веднага започнах да търся как да го намеря с този Imei код по мой си начин, но явно няма как, защото това е защитена база дани. Дори търсих из deepweb-а и пак нищо. Таа ако имате някакви идеи как да го намеря, какво да пробвам, какво да правя ще ви бъда много благодарен, защото имам силно чувство, че ченгетата никва няма да я свършат, имам предвид, че не им се занимава с изгубени, откраднати и т.н. телефони ... (телефона е Xiaomi Mi A1)
    • от Venci Velikov
      Здравейте имам проблем с HDD-то (да знам аз винаги имам проблеми с тях но след като смених 10 и заминаха сумата и пари само за хард дискове сега съм се примирил с този) когато е натоварено на 100 % започва да забива и да издава звуци с висока честота и това се случва само като компютърът ми се опитва да чете и записва със висока скорост на него мисля че четенето е по-голям проблем защото като играя игри се случва най-често като зарежда играта или като влизам в игра и зарежда картата и играчи и т.н. та се питах дали мога да лимитирам скоростите за да е по-стабилен ,макар и по-бавен да го направя да издържи повече .
      Да знам че когато започнат да издават звуци са вече за смяна ,но ми изкара няколко месеца и нямам друг проблем с него а и ми омръзна да инвестирам в хард дискове  .......мисля че се случва само по време на игра ,но може би защото те го натоварват най-много.
      Благодаря предварително за мненията ви. 
    • от koko2010
      Здравейте искам да ви попитам дали някой знае как да печеля пари от интернет. Много съм добър с WEB знам JavaScript php HTML css. Но лошото е че съм на 12. Правил съм и сайтове които са доста известни. Но за съжаление един два сайта на познати и няма как да им взема пари. Затова ако може да ми кажете някакъв начин чрез сайтове да печеля ще съм и много благодарен.  

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.