Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, имам проблем с DVD устройството си беше развалено и си купих ново , но когато го сложа в кутията и IDE кабела не пасва както беше на старото какво да правя устройството е LG24NSB ПОМОЩ!!! :)  кажете какво да правя :) 

Редактирано от Qdrenchev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам проблем с DVD устройството си беше развалено и си купих ново , но когато го сложа в кутията и IDE кабела не пасва както беше на старото какво да правя устройството е LG24NSB ПОМОЩ!!! :)  кажете какво да правя :) 

Трябва ти преходник SATA към IDE най-вероятно. Такова устройство не можах да намеря в Интернет, и само мога да гадая дали е такъв случая. Ако направиш една снимка и я прикачиш в поста си, ще можем конкретно да кажем дали наистина е така, а не само догадка.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16827136177 ето това е има и снимки отзад съжалявам за грешката в модел

Трябва ти преходник SATA към IDE най-вероятно. Такова устройство не можах да намеря в Интернет, и само мога да гадая дали е такъв случая. Ако направиш една снимка и я прикачиш в поста си, ще можем конкретно да кажем дали наистина е така, а не само догадка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16827136177 ето това е има и снимки отзад съжалявам за грешката в модел

Да, устройството си е SATA както и предположих. Ако дъното няма такива портове ще трябва преходник, както съм казал в поста по-горе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи трябва преходник SATA към IDE ако може линк или нещо нагледно за този преходник 

Да, устройството си е SATA както и предположих. Ако дъното няма такива портове ще трябва преходник, както съм казал в поста по-горе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи трябва преходник SATA към IDE ако може линк или нещо нагледно за този преходник 

https://www.google.bg/search?q=sata+to+ide+adapter&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=wal4Urn9D4LZtAaXpIHQDA&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1366&bih=664

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно това не върши работа, лично съм го пробвал. За HDD става, за DVD устройство - не. Трябва PCI контролер с два или три SATA конектора. Лошото обаче е, че струва колкото писачката, че и малко отгоре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Lake2389
      Здравейте, на всички! Преди няколко дни си свалих програмата AD Stream Recorder!Но Записвам само по една минута.Забрах, че за неограничено време трябва да се регистрираш.Както знаете като стартирате програмата излизат три полета
      Purchase Register Later   Като натискам на Втората дума регистър не се отваря нищо.Има и някакъв  код за добавяне.И Затова питам някой може ли да ми помогне???
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.