Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Днес преинсталирах уиндоуса си. Минах от 8 на 7. Инсталирах драйверите от диска на дъното, тъй като ми трябваше лан драйвера за да мога да изтегля другите нужни за мен неща. Инсталирах го. Рестартирах около 3 пъти, но нямам интернет. Компютърчето което показва интернета долу в дясно върху него се появява за 2 секунди червено кръстче, маха се и пак след 1 секунда така. :( Дъното ми е ASRock A75M-HVS и е с вградена ЛАН карта, не съм си купувал външна. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами съжалявам нищо не разбирам от интернет.. :D Преди като съм преинсталирал съм нямал никакви такива проблеми. Преинсталирам, слагам драйвер и готово. И между другото само на компютъра нямам интернет, иначе на лаптопа и телефоните има. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато на иконата за мрежовата връзка се появява червен Х това означава, че има прекъсване във връзката, а също така може да е причинено и от проблемен драйвер. 

Щом имаш нет на лаптопа дръпни си от там последния драйвер за това дъно за съответната ОС и го инсталирай наново.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Звънни на интернет доставчика да ти даде IP  и DNS за да ги въведеш 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Звънни на интернет доставчика да ти даде IP  и DNS за да ги въведеш 

Не е лошо и да се мисли преди да се дават съвети.

Според вас как ползва интернет през няколко устройства в къщи ако не е през рутер и след като има такъв за какво му е IP?

Редактирано от pconline (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A75M-HVS (LAN Driver) Windows 7 32bit

A75M-HVS (LAN Driver ) Windows 7 64 bit 

това са последните драйвери за дъното от сайна на AsRock

Редактирано от SLI™ (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтегли и стартирай този инструмент -  http://www.bleepingcomputer.com/download/minitoolbox/

да видиме каква е работата.Сложи отметки навсякъде.След сканирането ще се генерира лог,който го прикачи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тегля драйвера от лаптопа и сега изтеглих и програмката. :) След малко ще пробвам, тъй като драйвера се тегли бавничко :(

Благодаря много на всички ви! :) Стана след инсталацията на драйвера, който ми даде SLI. А сега как мога да оправя скоростта на нета? Смисъл казаха ми от други форуми, че не е настроен рутера ми правилно.. А в интернет намирам само бърза инсталация на рутера..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тегля драйвера от лаптопа и сега изтеглих и програмката. :) След малко ще пробвам, тъй като драйвера се тегли бавничко :(

Благодаря много на всички ви! :) Стана след инсталацията на драйвера, който ми даде SLI. А сега как мога да оправя скоростта на нета? Смисъл казаха ми от други форуми, че не е настроен рутера ми правилно.. А в интернет намирам само бърза инсталация на рутера..

пиши модела на рутера,за да може някой да ти каже какво да бутнеш в настройките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

D-Link DIR 605L, обнових Firmware (не съм сигурен дали така се пише) до най- новия и скоростта още повече спадна :( Стана ужас. Download 20 Upload 1.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.