Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Добър ден имам един проблем с компютъра и по-точно пускам го а той веднага след това се рестартира монитора не светва нищо не се показва просто го пускам той тръгва и след 1-2 секунди се рестартира и така до безкрай така че моля да помогнете ако знаете от какво е да кажете мнение ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично 1-во бих ресетнал биос ,дали с батерия (като я премахна за 5-10 мин) или на късо с джъмпер.Всичко се прави при напълно изключена от ел мрежа машина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отвори страничния капак,виж какъв е модела на дъното и го напиши.На снимка на твоето дъно ще ти посоча къде се намира батерията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Махнах някаква батерия на която пишеMitsubishi кръгла е като за часовник :D надявам се че е това :D TYAN S2915 A2NRF Така направих това което ми каза компютъра тръгна почна да зарежда няква РАМ памет и ми изписа F1 to continue or F2 to enter setup натиснах F1 рестартира се и пак почна да прави така :D:D:D:D сега пак махнах батерията и ще натисна F2 :D:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я като си пуснеш компютъра си допри ухото дя чуеш вентилатора на процесора върти ли се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Върти се :-/ Сега пак го пуснах по тояначин сбатерията натиснахФ2 и сега съм в биоса :D някакви идеи :D Излязох от БИОС-a и пакпочна да се рестаетира... :-X

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С две плочки РАМ ли си? Ако да пробвай само с едната дали ще тръгне, а после и с другата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С 4 плочки по 2 гб-та съм сега пък като го пусна о се изключва не се рестартира :D Как да процедирам като съм с 4 да оставя само 1 и да се пробвам да го пусна ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С 4 плочки по 2 гб-та съм сега пък като го пусна о се изключва не се рестартира :D Как да процедирам като съм с 4 да оставя само 1 и да се пробвам да го пусна ли ?

Да и гледай да не е на един и същ слот, тоест върти ги на всеки слот.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е от рам паметите, ако проблема беше там, щеше да не му пуска нищо още с натискането на копчето. За мен това си е проблем на прегряване или на южния мост или на процесора, даже и на видеокартата. Пусни компютъра опитай да инсталираш един еверетст и следи температурите докато не те рестартира, също така напиши кога точно ти се рестартира, когато пуснеш някоя програма или дори когато компютъра си стои ей така без да го пипаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Компютъра се оправи в момента пиша от него :D Разместих всички РАМ памети както каза отначало помислих че е изгорял някой джоб или незнам как се казва там дето влиза рам памета :D защото с 1 рам памет компютъра тръгваше и така пробвах всичките РАМ паметите си работят ама зависи коя памет на кое място ще я сложа като ги разместя и компютъра не тръгва а се рестартира както преди в крайна сметка не разбрах от какво е било :DА това за Еверест-а как да инсталирам Еверест и да отчета температурите като самия компютър не се пускаше а веднага след като жбеше пуснат се рестартираше няма значение де засега компютъра е добре Мерси за помоща :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Компютъра се оправи в момента пиша от него :D Разместих всички РАМ памети както каза отначало помислих че е изгорял някой джоб или незнам как се казва там дето влиза рам памета :D защото с 1 рам памет компютъра тръгваше и така пробвах всичките РАМ паметите си работят ама зависи коя памет на кое място ще я сложа като ги разместя и компютъра не тръгва а се рестартира както преди в крайна сметка не разбрах от какво е било :DА това за Еверест-а как да инсталирам Еверест и да отчета температурите като самия компютър не се пускаше а веднага след като жбеше пуснат се рестартираше няма значение де засега компютъра е добре Мерси за помоща :)

Пак заповядай! ;)  А това не е джоб, а се нарича слот. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.