Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
NEO76

Пълен дял-видимата информация е наполовина.

Препоръчан отговор

Здравейте!

Компютъра ми е значително старичък.Днес започнах малко да го разчиствам от ненужни файлове,и в дял "C" където съм си инсталирал  Windows XP sp2 ми прави впечатление,че общата информация която се вижда,е по малка като количество от това което се показва като цялостно заето пространсто,а именно: в дяла имам 6 папки както следва:

Windows -2.62 gb

Program Files-2.38 gb.

ATI- 68.9 mb.

videooutput -empty

Documents and Settings -1.41gb.

Download -empty

Общо 6.47 gb

.

Като дам десен бутон на дял "C" графиката ми показва заети 12.1 gb.

Някой ако може да каже къде е другата информация,скрита ли е някак си или какво?

Ето и снимка за нагледност.

post-63084-0-29934200-1383664201_thumb.j

Редактирано от NEO76 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скрита в системни папки и файлове. Пейдж файл, хибер файл, рециклер, recycle bin, system volume information. Инсталирай си програмата TreeSize Free и ще видиш кое заема място.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скрита в системни папки и файлове. Пейдж файл, хибер файл, рециклер, recycle bin, system volume information. Инсталирай си програмата TreeSize Free и ще видиш кое заема място.

Преди малко сложих FolderSizes мисля че върши същата работа.Значи видях това което си написал,въпроса сега е от тези неща има ли ненужни неща които не трябват за да се освободи малко пространство защото доста ми се вижда заетото пространство при условие че нямам разни филми музика и подoбни на C-то.

Редактирано от NEO76 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш бутонче Disk Cleanup - използвай го.

Мерси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.