Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

nikolay88

Имам следния проблем със стартирането на компа

Препоръчан отговор

Здравейте по принцип неразбирам много от компютри та затова реших да пиша тук,проблема е че при стартирането на компютъра  започва да работи на 100%  след което трябва да чакам около 10-15 мин зада се нормализира......може би имам вирус...незнам. Машината ми е слаба : Процесор: AMD Sempron 3100+  1.8 Ghz 

Рам:1024мб видео: Nvidia GeForce FX 5500 (256mb) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни програмите ,които се стартират заедно с Windows и качете една снимка.

Start>Run>(напишете) MSconfig>Statup

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прилича на проблем с известният вече бъг в Windows Update. Проверете първо дали натоварването на процесора идва от процеса svchost.exe, и ако да, то тук съм описал по-подробно проблема, няма защо да го преписвам, изпълнете препоръките от този пост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като за начало да видиме процесите с http://www.anvir.com/download.htm

Anvir Task manager free.Можете да палзвате и портативната версия.Прикачете една снимка с процесите.

Стартирайте този инструмент -

След завършване на сканирането кликнете на View report details,след което на View full report.Ще се генерира лог файл,който го прикачете в следващият си коментар.Лога по принцип се намира в C:ProgramDataWRData

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ок ето снимка :

процеси.bmp

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ок ето снимка :

Като не се побират процесите на един шот,даваш два шота. ;)

Дай и с другата програма.Можеш да деинсталираш Flex type и Advance system care.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На такава машина + неграмотно боравене - на 6 месеца преинсталация няма да е излишна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.