Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Значи, колеги проблема е следния преди няколко дни бях теглил една версия на програмата инсталирах, я но нещо се прецака и даже ми прецака тази програма Adobe DreamViewer, реших да ги деинсталирам Adobe DreamViewer успях да го изтрия от Контрол Панел--->Програми--->Деинсталиране на програми, но PhotoShop-a го нямаше в списъка и направо отидох в хард диска и го изтрих от там. И преди няколко дни изтеглих друга версия програмата Пхотошоп но когато се помъча да го инсталирам ми излиза това съобщение. И не знам какво да правя като не мога да намеря програмата никъде даже изтеглих тази програма Your Unin-staller и там го няма. ИДЕИ ?Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи, колеги проблема е следния преди няколко дни бях теглил една версия на програмата инсталирах, я но нещо се прецака и даже ми прецака тази програма Adobe DreamViewer, реших да ги деинсталирам Adobe DreamViewer успях да го изтрия от Контрол Панел--->Програми--->Деинсталиране на програми, но PhotoShop-a го нямаше в списъка и направо отидох в хард диска и го изтрих от там. И преди няколко дни изтеглих друга версия програмата Пхотошоп но когато се помъча да го инсталирам ми излиза това съобщение. И не знам какво да правя като не мога да намеря програмата никъде даже изтеглих тази програма Your Unin-staller и там го няма. ИДЕИ ?

Потърсете на сайта на Адоб за деинсталатор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробва ли да рестартираш PC, и пак да пробваш да го инсталираш?

Редактирано от R.Ivanov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да ти излиза това съобщение, значи не си го изтрил напълно, а са останали регистрите. Ако не си си включил опцията на уин-а да си виждат скритите папки си я включи. Претърси основно папки User, App Data, Adobe и т.н... ФШ се набутва доста дълбоко в уина и с едно просто деинстал не става. 

Нека колегите ти предложат някаква програма от типа на CCleaner, за пълното му махане. Номерът е толкова дълбоко да заметеш (без да чупиш джама разбира се), че при следваща инсталация ФШ да не намери никакви следи от предишно свое пребиваване в дадената машина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвай портабъл версия или чисти на ръка стотиците регистри, които ти е набутала.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за съветите. Изтеглих една, две програми за почистване на регистри, но няма ефект за туй че ще изтегля някоя portable версия на програмата. Мерси още веднъж

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за съветите. Изтеглих една, две програми за почистване на регистри, но няма ефект за туй че ще изтегля някоя portable версия на програмата. Мерси още веднъж

За втори път да препоръчам: потърсете на сайта на Адоб програма за деинсталация и пробвайте с нея!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За втори път да препоръчам: потърсете на сайта на Адоб програма за деинсталация и пробвайте с нея!

Не мога да го намеря колега. :/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.