Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Дънна платка ECS H61H2-M12 е въпросната платка.Искам да попитам компетентни хора какъв  и е максимума като  компоненти  които може да поддържа : RAM , GPU , HDD , Video card .Имам много компоненти в наличност и просто искам да я вкарам в употреба но не знам дали ще ги понесе. Практически изграждане на конфигурация се получава.Мерси предварително за отделеното време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точна,ясна и изчерпателна информация за платката ще получите на официалния сайт на производителя .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дъното поддържа 2-ра и 3-та генерация на процесорите от интел.Можеш и i7-3770 да сложиш ,но зависи си с коя версия на биос си

максималната рам е до 16 ГБ и ако сложиш процесор на айви ще работи на 1600 мхз

повече на за дъното тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

RAM  - DDR3 до 16GB има само два слота ако искаш да е максималния поддържан обем ти трябват две "пръчки " х 8GB

GPU  = Video card - всяка една видео карта произведена през последните 3-4 години.

HDD - 4 x SATA 3Gb/s connectors - тоест може да сложиш до 4 твърди диска.

CPU - http://www.ecs.com.tw/ECSWebSite/Product/Product_Detail.aspx?DetailID=1289&MenuID=1&LanID=0

http://www.ecs.com.tw/ECSWebSite/Product/Product_Detail.aspx?DetailID=1289&MenuID=1&LanID=0

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси много ! Поразрових се и аз малко и мисля  intel  i3-540 3.06 ghz  с 2 плочки ддр3 8 гб /1333 ще свърши работа кофти то е само че имам 2 видео карти и 2те са ддр5 и няма да ги бъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не си разбрал от ровенето. Първо процесора i3-540 е старо поколение на различен сокет. За това дъно колегата trial version е дал линк със съвместимите процесори, второ паметта на видеокартата няма никакво отношение към RAM-a на компютъра, защо иначе мислиш, че правят видеокарти с DDR5? Да си видял компютър с DDR5 RAM? И последно, за чий са ти 16GB RAM със среден клас процесор?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси много ! Поразрових се и аз малко и мисля  intel  i3-540 3.06 ghz  с 2 плочки ддр3 8 гб /1333 ще свърши работа кофти то е само че имам 2 видео карти и 2те са ддр5 и няма да ги бъде.

Не знам къде сте ровил,ама избраният от вас процесор не се поддържа от дъното.Няма да тръгне . Втора употреба ли търсите?

Какво им има на картите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.