Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, понеже братовчедка ми иска да си вземе таблет се обърна към мен, но аз не съм много по хардуера и затова се обръщам към Вас с молба да ми препоръчате таблет до 400 лева. най-важното е да е надежден, здрав и по възможност да става за повече неща, понеже не уточни за какво най-вече ще се ползва.

Благодаря на всички отзовали се !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, понеже братовчедка ми иска да си вземе таблет се обърна към мен, но аз не съм много по хардуера и затова се обръщам към Вас с молба да ми препоръчате таблет до 400 лева. най-важното е да е надежден, здрав и по възможност да става за повече неща, понеже не уточни за какво най-вече ще се ползва. Благодаря на всички отзовали се !

Хъмммм....По принцип бих ти препоръчал Asus Memo Pad HD7 сив, като ще останат парички и за почерпка. Обаче има един минус, няма 3G модул...За това: Asus Fonepad HD 7 черен и така ще може д има и мобилен интернет, така май вече обхващаме "да става за почти всичко"...Поздрави!
  • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-удачно за бюджета:

Acer Iconia A1-810 16GB

Иначе с по-голям екран, ако не държите толкова на марката:

Prestigio MultiPad 4 Quantum 10.1 5101C

Модели с 3G модул:

Lenovo IdeaTab A3000 3G

Asus Fonepad HD 7

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Модели с 3G модул:Lenovo IdeaTab A3000 3G Asus Fonepad HD 7

Леновото:По-ниска резолюция, по-малка батерия, по-стар Андроид, няма GSM функции, по-добра предна камера за видеоразговори...Има, обаче, пък повече вътрешна памет и поддържа карти памет с по-голям капацитет.И процесорите... Единият е двуядрен Интел, другият е 4 ядрен Медиатек...

понеже не уточни за какво най-вече ще се ползва.

Хайде да се уточните, че да сме малко по-конкретни...
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този е много напомпан AKRON TabTen. Мост продават подобен модел с марка FOXSKY T33 на малко по-висока цена.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да има задължително 3G и повъзможност да става за всичко - игри, филми, интернет в този ценови диапазон.  :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам леновото. Само добри впечатления!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да има задължително 3G и повъзможност да става за всичко - игри, филми, интернет в този ценови диапазон.  :)

Жена е...Разликите са в някои основни компоненти, но в математиката минус и минус прави плюс... няма точна формула да кажем кой ще ѝ бъде по-добър...Вкарайте ѝ двата таблета в ръцете и който ѝ хареса повече като по-розофффф или по-бляскав, то тоя вземете, дали Асуса или Леновото...
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жена е...Разликите са в някои основни компоненти, но в математиката минус и минус прави плюс... няма точна формула да кажем кой ще ѝ бъде по-добър...Вкарайте ѝ двата таблета в ръцете и който ѝ хареса повече като по-розофффф или по-бляскав, то тоя вземете, дали Асуса или Леновото...

Извинявай, но може ли да обобщиш подходящите според теб модели ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като си дадох мнението, след това в пост номер #4 дадох и сравнения м/у Леновото и Асуса...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да не отварям нова тема - препоръчайте и един (не за мен, а за един познат) таблет до 200-250лв.... Според мен е безумно като идея, но той иска да подари таблета на 5 годишно дете, предвид това според мен е все тая какъв ще се вземе, но все пак за тези пари, кое е най-добре да се вземе?

Благодаря!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Голямо БЛАГОДАРЯ на всички, който се включиха. Получавате " + " с пожелание за здраве !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Голямо БЛАГОДАРЯ на всички, който се включиха. Получавате " + " с пожелание за здраве !

В крайна сметка на кое се спряхте ?

За да не отварям нова тема - препоръчайте и един (не за мен, а за един познат) таблет до 200-250лв.... Според мен е безумно като идея, но той иска да подари таблета на 5 годишно дете, предвид това според мен е все тая какъв ще се вземе, но все пак за тези пари, кое е най-добре да се вземе?

Благодаря!

Има някои добри предложения в този бюджет, най често двудрен процесор, 1 GB RAM, що-годе добро видео:

Lenovo IdeaTab A1000

Acer Iconia B1-710

3Q Pad RC0718

3Q пада е най-добре откъм характеристики, като че ли, но пък е с по-стара версия на ОС 4.1 Jelly Bean.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз имам asus fone pad hd 7 и съм много доволен от него :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз имам asus fone pad hd 7 и съм много доволен от него :D

Чак пък 'много доволен' ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.