Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

The Owl

Флуудват ми интернета...

Препоръчан отговор

Здравейте, флуудват ми интернета, какво да правя?Преди 10 минути разбрах, че ми флуудват интернета защото скоростта падна ужасно много от 30 Mbps отиде на 3 Mbps и 95 пинг...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте, флуудват ми интернета, какво да правя?

Обади се на доставчика и му обясни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обади се на доставчика и му обясни.

Не вдигат...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Не вдигат...

Отиваш в офиса и готово.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рестартирах рутера няколко пъти, но пак ми го флудват т.е. сменя се ип-то и пак го намират, съмнявам се да нямам някой вирус

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това да не е виваком,че ще се сменя IP-address при рестартиране на рутера?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това да не е виваком,че ще се сменя IP-address при рестартиране на рутера?

Не, на комнет съм

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както си го описал, не ми звучи като флууд. Падането на скоростта и повишения пинг, може да са причинени от ред причини. За установяването на конкретния проблем е необходимо да се свържете с доставчика си, защото той ще може да провери освен връзката до вашият рутер но и до хора от вашия сегмент на тяхната мрежа.

Ние тук можем само да гадаем...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Звъннах няколко пъти и ми казват, че няма проблеми с връзката. Ако не е флууд какво ще е тогава?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

изтегли си WinMTR и пусни пинг с него към 8.8.8.8 и виж на коя стъпка ти е увеличен пинга, от там насетне може да има различни причини, в зависимост от това на коя стъпка е забавянето.

Възможно е да имаш смущения в безжичната мрежа, ако ползваш безжично интернета разбира се.

Възможно е някой от компютрите във вътрешната мрежа да претоварва рутера.

Възможно е някой от вашият сегмент на мрежата да прави мизерии, което трябва да бъде регистрирано от доставчика като проблем и те да проследят кой е виновен. 

Възможно е рутера който са ти дали да е за боклука 

Възможно е доставчикът да не си признава че проблема е някъде в тяхната мрежа...

и т.н. и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

изтегли си WinMTR и пусни пинг с него към 8.8.8.8 и виж на коя стъпка ти е увеличен пинга, от там насетне може да има различни причини, в зависимост от това на коя стъпка е забавянето.

Възможно е да имаш смущения в безжичната мрежа, ако ползваш безжично интернета разбира се.

Възможно е някой от компютрите във вътрешната мрежа да претоварва рутера.

Възможно е някой от вашият сегмент на мрежата да прави мизерии, което трябва да бъде регистрирано от доставчика като проблем и те да проследят кой е виновен. 

Възможно е рутера който са ти дали да е за боклука 

Възможно е доставчикът да не си признава че проблема е някъде в тяхната мрежа...

и т.н. и т.н.

+ недобросъвестен съсед; кофти мрежови кабели; проблем с мрежовата карта на машината; и куп други причини

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.