Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, флуудват ми интернета, какво да правя?Преди 10 минути разбрах, че ми флуудват интернета защото скоростта падна ужасно много от 30 Mbps отиде на 3 Mbps и 95 пинг...

Редактирано от R.Ivanov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Здравейте, флуудват ми интернета, какво да правя?

Обади се на доставчика и му обясни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рестартирах рутера няколко пъти, но пак ми го флудват т.е. сменя се ип-то и пак го намират, съмнявам се да нямам някой вирус

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това да не е виваком,че ще се сменя IP-address при рестартиране на рутера?

Не, на комнет съм

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както си го описал, не ми звучи като флууд. Падането на скоростта и повишения пинг, може да са причинени от ред причини. За установяването на конкретния проблем е необходимо да се свържете с доставчика си, защото той ще може да провери освен връзката до вашият рутер но и до хора от вашия сегмент на тяхната мрежа.

Ние тук можем само да гадаем...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Звъннах няколко пъти и ми казват, че няма проблеми с връзката. Ако не е флууд какво ще е тогава?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

изтегли си WinMTR и пусни пинг с него към 8.8.8.8 и виж на коя стъпка ти е увеличен пинга, от там насетне може да има различни причини, в зависимост от това на коя стъпка е забавянето.

Възможно е да имаш смущения в безжичната мрежа, ако ползваш безжично интернета разбира се.

Възможно е някой от компютрите във вътрешната мрежа да претоварва рутера.

Възможно е някой от вашият сегмент на мрежата да прави мизерии, което трябва да бъде регистрирано от доставчика като проблем и те да проследят кой е виновен. 

Възможно е рутера който са ти дали да е за боклука 

Възможно е доставчикът да не си признава че проблема е някъде в тяхната мрежа...

и т.н. и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

изтегли си WinMTR и пусни пинг с него към 8.8.8.8 и виж на коя стъпка ти е увеличен пинга, от там насетне може да има различни причини, в зависимост от това на коя стъпка е забавянето.

Възможно е да имаш смущения в безжичната мрежа, ако ползваш безжично интернета разбира се.

Възможно е някой от компютрите във вътрешната мрежа да претоварва рутера.

Възможно е някой от вашият сегмент на мрежата да прави мизерии, което трябва да бъде регистрирано от доставчика като проблем и те да проследят кой е виновен. 

Възможно е рутера който са ти дали да е за боклука 

Възможно е доставчикът да не си признава че проблема е някъде в тяхната мрежа...

и т.н. и т.н.

+ недобросъвестен съсед; кофти мрежови кабели; проблем с мрежовата карта на машината; и куп други причини

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.