Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

smehurko1

Работа в Мобилтел - търговски консултант.

Препоръчан отговор

Здравейте,

Другата седмица ми предстой интервю в Мобилтел (обл. Велико Търново) за позицията търговски консултант, искам да попитам, някой знае ли как протича едно интервю, както и това, което най-силно ме вълнува, какви пари се изкарват? Твърда заплата до 6 месец, твърда заплата + бонус...

Моля, някой, който работи, има познати или е работил там, ако може да сподели малко информация.

Благодаря за вниманието!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си ли бил на интервю за работа досега? Отговаряш им това което искат да чуят, дори да не е истината. Високо самочувствие дори да е фалшиво и по-малко конкуренция. Когато те питат каква заплата очакваш НЕ отговаряш с цифра.

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отговаряш им това което искат да чуят, дори да не е истината. Високо самочувствие дори да е фалшиво и по-малко конкуренция. Когато те питат каква заплата очакваш НЕ отговаряш с цифра.

Успех!

И ти как знаеш какво искаш да чуят а - говориш смешки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявай, но ако тръгнеш да си търсиш работа и четеш те тоя сайт - познай кога ще си намериш.

Я ми намери в тоя сайт една хубава дума за някоя фирма, компания а - няма да намериш.

НЯМА

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ларж мнения има :) Обзалагам се, че подобни са коментарите и за другите компании от бранша, където и да ги коментират по въпроса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ларж мнения има :) Обзалагам се, че подобни са коментарите и за другите компании от бранша, където и да ги коментират по въпроса.

Няма какво да се обзалагаш, не си губи и времето да четеш -

тоя сайт мога да ти го разкажа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявай, но ако тръгнеш да си търсиш работа и четеш те тоя сайт - познай кога ще си намериш.Я ми намери в тоя сайт една хубава дума за някоя фирма, компания а - няма да намериш.НЯМА

Абе и ти си права, защото когато човек е недоволен тръгва да се жалва на вся и всьо, ама като му е ОК си мълчи...Няма значение :) Не съм ги чел, мислех, че може да се мерне някой с разказ как му е минало интервюто, за това го метнах този сайт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е верно. Когато е ОК мълчи, щото всяка изтървана дума може да му докара данъчни на главата и на главата на шефа му и, изритване от благата работа. Изритването може да си е и чисто физическо от мутри бачкащи постоянно или наети за случая от шефа му.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече съм го чел няма никаква информация за търговски консултант от 2013 ...

И едва ли ще има - прегледах набързо коментарите към линка и еднозначният им произход е очевиден - не е възможно всички да са недоволни от коя да е работа. Дадените оценки са толкова негативни, че няма начин да не са от не дотам доброволно напуснали служители.

Далеч съм от мисълта, че в телекомите ни всичко е мед и масло, тъкмо напротив, но ако състоянието им конкретно в магазинната мрежа масово съответства на дадените оценки, дали изобщо щеше да има персонал в тях?

На интервюто се дръж естествено, отговаряй уверено на това, което те попитат, а ако не знаеш отговора дай ясно да се разбере, че не е проблем да попълниш празнотите си, човек не може да знае всичко. Не забравяй, че тия интервюта обикновено се провеждат (поне така е в големите компании) от опитни хора, които ще те прочетат като отворен вестник за секунди. От теб се иска да намериш начин и да ги предразположиш към себе си, но тук е трудно да са дават съвети как точно да стане това, защото няма как да се знае в каква посока ще тръгне разговора.

А поне като предварителна подготовка в случая следва да си в крак с технологиите (телефони и всичко друго, което предлага компанията като стоки, услугите, т.е. абонаментните планове тепърва ще изучаваш и не биха те питали за тях). Няма да е зле да прегледаш и вестниците от последните дни, за да си в час с актуалните събития у нас и по света. В никой случай не давай оценка на битието, освен ако не ти я поискат изрично, но и тогава ще трябва да намериш начин да се измъкнеш неангажиращо.

Останалото е късмет, важното е да не се шашкаш пред комисията или да се пренавиваш.

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Другата седмица ми предстой интервю в Мобилтел (обл. Велико Търново) за позицията търговски консултант, искам да попитам, някой знае ли как протича едно интервю, както и това, което най-силно ме вълнува, какви пари се изкарват? Твърда заплата до 6 месец, твърда заплата + бонус...

Моля, някой, който работи, има познати или е работил там, ако може да сподели малко информация.

Благодаря за вниманието!

Ако млад, здрав, не си женен, нямаш приятелка на която да отделяш време, нямаш хоби или някакви интереси- това е работа за теб, защото ще си зает от сутрин до вечер и трябва редовно да си мажеш краката с антихемороидални препарати :( 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.