Премини към съдържанието
X.S.09

Как да инсталирам Windows 7 на Lenovo Y500

Препоръчан отговор

Здравейте!

Някой да има идея как да инсталирам на въпросния Lenovo Y500 (версията без дисково у-во,с две видеокарти) Windows 7?

Свалил съм желаното .ISO, по-късно ще го прехвърля на флашка примерно. От там какво?

Как да го направя да boot-ва от флашка и да инсталирам така Windows 7 ?

Някакви идеи? Във форума на Lenovo има някакви теми,но не разбрах нищо от тях. Мерси предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Някой да има идея как да инсталирам на въпросния Lenovo Y500 (версията без дисково у-во,с две видеокарти) Windows 7?

Свалил съм желаното .ISO, по-късно ще го прехвърля на флашка примерно. От там какво?

Как да го направя да boot-ва от флашка и да инсталирам така Windows 7 ?

Някакви идеи? Във форума на Lenovo има някакви теми,но не разбрах нищо от тях. Мерси предварително!

Той не си ли ходи с уин 8?

във форума сте видели следното:

1. изгасяте компа

2. натискате novo бутона - намира се до жака за захранването от лявата страна на лаптопа

3. избирате bios setup

4. Отивате на   "Boot Mode" и го сменяте на  "Legacy support"

5.F10 за да запазите промените

6. Рестарт и f12 за да ви покаже boot menu

източник

Но защо ви е това, като имате осмица, не знам....пък и не се знае дали ще проработи...

иначе може да прочетете тази тема, там е решен въпроса за bios на друго лаптопче, пак нагласено само за уин 8.

Редактирано от bluelight (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще пробвам скоро, че този 8 дразния яко, и фабричните драйвери са крайно дефекктни,а обновяването или не става,или скапва всичко повече.Ужас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.