Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте на всички съфорумници :help: сега ще ви помоля за вашите компетентни мнения, съвети и препоръки за компютъра който си купих,а той е този,http://www.technopolis.bg/b2c/details/517825/P11010201/Nastolen-kompyutar-ACER-PREDATOR-G3620-i5   Моята молба е  да ми кажете какво  е точно дъното,какви процесори могат да се сложат на него при евентуален ъпгрейт,всякакви мнения от вас ще ми бъдат от полза Благодаря ви ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много сте се набутали колега. Могат да се сложат процесори от Ivy-Bridge платформата на Интел

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички съфорумници :help: сега ще ви помоля за вашите компетентни мнения, съвети и препоръки за компютъра който си купих,а той е този,http://www.technopolis.bg/b2c/details/517825/P11010201/Nastolen-kompyutar-ACER-PREDATOR-G3620-i5   Моята молба е  да ми кажете какво  е точно дъното,какви процесори могат да се сложат на него при евентуален ъпгрейт,всякакви мнения от вас ще ми бъдат от полза Благодаря ви ;)

След дъжд качулка... на конфигурация за 1300лв да ръгнат толкова слаба видеокарта е направо престъпление...
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След дъжд качулка... на конфигурация за 1300лв да ръгнат толкова слаба видеокарта е направо престъпление...

каква е точно дънната платка!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питай производителя, въпреки, че не е от значение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е тва е да се хванеш на въдицата 4ГБ слабо видео ;) и възможно най-евтиния i5 процесор ;)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много сте се набутали колега. Могат да се сложат процесори от Ivy-Bridge платформата на Интел

Той проца си е Айви,но набутката е във видеото;дъното е с USB3,та може и да е за 90 лв;харда може да е някой зеленясал дигитал,че е по-евтин;захранването ще да е жълтения,а кутията шарения,запечатана от всякъде и с горно разположено захранване.Питай и после купувай или ако можеш го върни,а момчетата тук ще ти напишат конфигурация за чудо и приказ за тия 1300 лева.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е тва е да се хванеш на въдицата 4ГБ слабо видео ;) и възможно най-евтиния i5 процесор ;)

защо да е слаб процесора и какво ако е Ivy Brige

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проца го бива и е Айви (за тия пари можеше и Хасуел),но картата е слаба с GDDR3 и тия 4GB VRAM са за украса.

пп Ако можеш го върни немедлено и после ще говорим

Редактирано от johny01 (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проца го бива и е Айви (за тия пари можеше и Хасуел),но картата е слаба с GDDR3 и тия 4GB VRAM са за украса.

пп Ако можеш го върни немедлено и после ще говорим

благодаря ви на всички ще видя какво мога да направя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

проца не е слаб,но исках да кажа ,че са гледали да спестят на макс,за тези пари можеше да се помисли за r280x ,с която нямаше да имаш проблеми с игрите.Както ида е ползвай  го със здраве.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

проца не е слаб,но исках да кажа ,че са гледали да спестят на макс,за тези пари можеше да се помисли за r280x ,с която нямаше да имаш проблеми с игрите.Както ида е ползвай  го със здраве.

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така се правят пари! :shock11: Компютър за 800лв. се продава за 1300лв. :ohmy: 

Към автора: не би трябвало да има проблем да го върнеш, мисля че срокът е 1 седмица(поне така помня) и ти връщат парите.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.