Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Има ли бъдеще Xbox 360? Докога ще излизат заглавия за него? One е на космическа цена и все още не са много игрите за него, а тези за 360 няма да могат да се играят. Да чакам да му падне цената или да си взимам сега 360?  Кажете си мнението. Благодария предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако това с камерата е вярно, трябва човек да е голям идиот, че да си вземе One...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не казвам, че камерата е развалена. Знаеш ли изобщо за какво става въпрос?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не казвам, че камерата е развалена. Знаеш ли изобщо за какво става въпрос?

Чух, че прави някакви проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На XBOX ONE ще му падне някога цената - след две три години може би - ако ти се чака.

Игри за хбох360 сигурно ще излизат още една или две години, но затова пък за годините са се натрупали доста голям брой игри за него. Парите са си твои и ти преценяваш как ще си ги харчиш, не знам защо искаш съвет от някой друг.

колкото до камерата на xbox-a - досега службите ни подслушваха, сега ще и ни гледат ако искат, а може би вече и го правят с всичките тея лаптопи с камери.

Редактирано от ined (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще те гледат, ако си го купиш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спокойно, ако и наденеш някое ватирано калъфче, хем да и закрие очото хем да и заглуши микрофона да ги видя как ще гледат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледането е лесно покривам с нещо, ама микрофона може би ако му залепя нещо.

Май ще си взема 360 с кайнект сензор. Да ми препоръчате откъде си го купя най-ефтино може и да е втора ръка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземай(или чакай да поевтинее малко) PS4. Аз имах за кратко Кашон 360, нарадвах му се един месец, изиграх няколко заглавия и го продадох(втора ръка, хакнат, с два безжични пада му взех 280лв.). После мислех да купувам PS3, ама реших да чакам PS4, че и без това ще излиза скоро и ще чакам или Коледните намаления, или да поевтинее малко след първоначалната еуфория.

п.п.

Цената за преордър е 799лв. което наистина е прекалено много, но очаквам бързо да падне до 600.

Редактирано от Людмил (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми се играе на моушън конзола(не че няма да играя други игри). Затова съм се насочил към кайнекта на ексбокса, move на ps има малко заглавия сравнение с ексбокса затвоа съм се насочил към него. Ако не беше за това веднага щях да взема пс3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземай(или чакай да поевтинее малко) PS4. Аз имах за кратко Кашон 360, нарадвах му се един месец, изиграх няколко заглавия и го продадох(втора ръка, хакнат, с два безжични пада му взех 280лв.). После мислех да купувам PS3, ама реших да чакам PS4, че и без това ще излиза скоро и ще чакам или Коледните намаления, или да поевтинее малко след първоначалната еуфория.

п.п.

Цената за преордър е 799лв. което наистина е прекалено много, но очаквам бързо да падне до 600.

Какви коледни намеления на PS4 като ще излезе в България в началото на 2014?

А и първата година нечакайte да поевтинее нито PS4 нито XBOX ONE.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От ebay може да се достават и двете конзоли на приемливи цени

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спокойно, ако и наденеш някое ватирано калъфче, хем да и закрие очото хем да и заглуши микрофона да ги видя как ще гледат.

Дето вика жената, следващите версии може и да не работят, ако камерата не вижда законният им собственик пред тях. Да видим как ще сложиш калъфче. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си взех сега с кинект от ebay  slim версията, 4ГБ за 240лв с 2 безжични контролера :)Иначе доколкото знам чак миналата година спряха да правят игри за PS2 така, че правете си сметка :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.