Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
snaksa

Пробрем с буутване на Windows 7

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам лаптоп HP Compaq 6730s. Преди съм му инсталирал Windows XP без никакви проблеми. Днес обаче реших да му сложа седмица. Дръптах торент от Замунда и го записах на диск. След като обаче го поставя в лаптопа и го рестартирам, ми се показва началния екран с логото на HP и забива до там. Колкото и да чакам, пускането не продължава. Като извадя диска всичко си продължава както трябва. Пробва се буутване през диск. След това преминава на Hard-Disk и готово. Появява се логото на Windows XP.

Пробвах диска на друг компютър и всичко е наред. Буутва се без проблеми.

Имате ли идея защо лаптопа забива още на началния екран когато диска е в него?

EDIT: Съжалявам за грешката в заглавието. Получила се е от бързане.

Редактирано от snaksa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам лаптоп HP Compaq 6730s. Преди съм му инсталирал Windows XP без никакви проблеми. Днес обаче реших да му сложа седмица. Дръптах торент от Замунда и го записах на диск. След като обаче го поставя в лаптопа и го рестартирам, ми се показва началния екран с логото на HP и забива до там. Колкото и да чакам, пускането не продължава. Като извадя диска всичко си продължава както трябва. Пробва се буутване през диск. След това преминава на Hard-Disk и готово. Появява се логото на Windows XP.Пробвах диска на друг компютър и всичко е наред. Буутва се без проблеми.Имате ли идея защо лаптопа забива още на началния екран когато диска е в него? EDIT: Съжалявам за грешката в заглавието. Получила се е от бързане.

Пробвай с друг windows, чувал съм че има такива дето на определени марки компютри се пънат, но изчакай някой по компетентен да се изкаже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A в BIOS-a направилил си boot priority да ти е dvd-rw на първо място?

Редактирано от Касперски (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и в DVD устройството  да е проблема.Пробвай инсталация през USB и виж как ще е. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето какви са настройките в BIOS-а

• [*]USB CD-ROM [*]Notebook Hard Drive [*]USB FLOPPY [*]Notebook Upgrade Bay [*]USB Hard Drive [*]Notebook Ethernet [*]SD Card

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.