Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Оказва се, че Разград е едно много спретнато и поддържано градче. Вярно, не е популярна туристическа дестинация, но пък впечатлява с добрата инфраструктура. И то не само в центъра, но и в кварталите.

Вижте снимки: http://bulphotos.blogspot.com/2013/11/blog-post.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам за Разград,но когато човек  се разходи виртуално в София остава с негатично впечатление.Уж,столица ,огледало на една държава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оказва се, че Разград е едно много спретнато и поддържано градче. Вярно, не е популярна туристическа дестинация, но пък впечатлява с добрата инфраструктура. И то не само в центъра, но и в кварталите.

Вижте снимки: http://bulphotos.blogspot.com/2013/11/blog-pези

Тези снимки са от центъра на града, а ж.к.Орел е трагедия,няма нито една детска пощадка, да не говорим за състоянието на блоковете и пътищата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И Ямбол стана един много чист и красив град.Целия център е обновен,а градската градина стана едно красиво и спокойно място за разходка. В центъра на града се намира Безистена . Той е популярен с неговата богата интерактивна експозиция.По - късно ще кача и снимки.Не съм ходила в Разград ,но ми харесаха снимките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре поддържан град е Севлиево.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ExaFlop написа:

Добре поддържан град е Севлиево.

абсолютно съгласен !

ако ти се отдаде възможност разходи се до Сандански :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Маалко ми е далече :(  Бг на диагонал.

Знам, че доста е "живнал" последните 15 години

А в Севлиево си личи американската ръка. Мноого зелен и подреден.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

колко са 500км :P

ще останеш доволен ! :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сандански е приятен  пролет и есен , а сега е зверска горещина, но аз не съм му фен, ходила съм, Мелник ми харесва, доста малък, но добре сложен, прецакаха и юга, както и морето

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, angeniko написа:

На мен ми направи впечатление Русе. Прилича малко на Виена. Чисто и уютно!

Явно си видял само централната част

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, ExaFlop написа:

Явно си видял само централната част

Нормално - защо да обикаля из промишлените зони или ... около ТВ кулата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, jhoro написа:

Нормално - защо да обикаля из промишлените зони

Абе, обикаляйки и кръчмарските зони, може да се наниже на "красоти"

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, ExaFlop написа:

Абе, обикаляйки и кръчмарските зони, може да се наниже на "красоти"

СерИозно - не помня такива неща. Не че много помня де ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А изобщо след такава обиколка помниш ли?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 14.10.2016 г. в 17:37, ExaFlop написа:

А изобщо след такава обиколка помниш ли?

Не се и мъча - гледам на повторението.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О! Водиш си камераман?!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 15.10.2016 г. в 21:06, ExaFlop написа:

О! Водиш си камераман?!

Да бе, да - че да иска да го поя и храня и него.

Не - имам си видеорегистратор   Резултат с изображение за Видеорегистратори   Само, че - не на огледалото, а на ... челото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от capnemo
      Създавам тази тема за публикуване абстрактна фотография (само авторови снимки, т.е. такива, за които Вие притежавате авторските права)

_M2A2942 by Romeo Ninov, on Flickr

_M2A6649-Edit by Romeo Ninov, on Flickr
    • от loranst looa
      Здравейте днес Уиндоуса нещо си теглеше ъпдейт и след като мина се получи някъв проблем не може да визуализира в превю снимките в папките ми , а това ми затруднява доста работата как да го оправя този бъг не става със System Restore не ми очита валидна точка на възстановяване 

• от C20XE l457
      Здравейте, мисля да минавам на лаптоп, вече не играя толквоа игри и само ми заема място компютъра и монитора и ще го продавам за да мина на по-компактна и преносима техника. Сегашният хард на компа е 500гб хитачи (ще прикача сминка) и е от 2010 от както ми е и компютъра, нямам проблеми с него не е падал и не е забивал доколкото знам. Та въпроса ми е следния - понеже имам бая информация (снимки, файлове, клипчета учебници в PDF.... и др.) и ме интересува какъв е най-добрия начин да запаза инфото. Заслужава ли си да записвам на DVD дискове (сигурно десетина), да си купя някаква по-сериозна флашка ИЛИ е вариянт да си откача харда и да го запазя някъде. Също за вариятна с харда не знам ако не го пипам така по месеци/година дали може да "спече нещо" или пради някаква причина да загуби инфото, добре ли е един път на 2-3 месеца да го пускам да се раздвижват чарковете върте? Най-вече заради снимките и клипчетата бих го запазил пък ще сложа друг имам SSD с него мога да го продам компа.. или пък ако SSD е по-надежден на него мога да метна данните мисля, че 100 гб ще стигнат.

• от Nikoka
      Проблема е следния, някой е свалил мои снимки от профила ми и ги е използвал за да създаде страница с моето име, с тази особеност че е страница на комик, а не профил. Съответно след като е страница, не мога да я докладвам, че се представя за мен, просто не съществува като опция, не мога да докладвам ефективно и снимките, защото ми предлага да пиша на собственика, което е пределно ясно че няма да помогне. И така сега има страница с моето име и мои снимки в нея и не мога да я махна, защото просъо при докладване на страница излизат много по малко опции, отколкото биха излезли в личен профил. Трябва ми съвет как да се отърва от подобна глупост?
    • от Venci Velikov
      Здравейте забелязах че "Преглед на снимки с windows" е премахната от операционната система и на нейно място са сложили някакви измишльотини, които са крайно неудобни за ползване а и отварят една снимка за над 30 секунди което е отвратително дразнещо. Търся програма подобна на гореспоменатата не ми трябват други екстри освен да отварям и завъртам снимките максимално бързо.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.