Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

loli147

Не работи микрофона

Препоръчан отговор

моля помегнете ми че вече какво ли не изчетох и немога да се справя сама.....значи проблема ми е следния: компа ми възпроизвежда звук но микрофона ми не работи....когато цъкна на устройства за запис ми изписва че  не е намерено устройство...няма нищо такова като миксиращо устройство или там както се казва ....извинете ме за нескопосаното обяснение но нищо не вдявам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

моля помегнете ми че вече какво ли не изчетох и немога да се справя сама.....значи проблема ми е следния: компа ми възпроизвежда звук но микрофона ми не работи....когато цъкна на устройства за запис ми изписва че  не е намерено устройство...няма нищо такова като миксиращо устройство или там както се казва ....извинете ме за нескопосаното обяснение но нищо не вдявамДевойко!

Девойко!

Прочетете правилата на форума и си оправете заглавието на темата! И без това викане...помощ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още един Не прочел правилата на форума---Помооооооощ :help wanted4:

:offtopic_s:  :scared:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

еми извинявам се не ги прочетих тия правила ...щом не искате да помогнете здраве да е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

може ли линк с правилата :)  гледам гледам и не ги виждам а тук явно се държи много на това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хайде моля ви де ....нали все пак за това сте тук ...да помагате на такива неразбиращи като мен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вашата тема е в раздел "Общи хардуерни въпроси".Отваряте раздела,и горе,като важна тема е сложена и "...или как правилно да задаваме въпроси" .Четете там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, каква е операционната система? Дай снимка от устройствата за запис. Сигурно ли е, че микрофона работи и не е повреден. Размърдайте буксата на микрофона. Това настолен компютър ли е или лаптоп. Работил ли е досега някакъв микрофон на тази машина. Дали този или друг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

може ли линк с правилата :)  гледам гледам и не ги виждам а тук явно се държи много на това

Здравей, каква е операционната система? Дай снимка от устройствата за запис. Сигурно ли е, че микрофона работи и не е повреден. Размърдайте буксата на микрофона. Това настолен компютър ли е или лаптоп. Работил ли е досега някакъв микрофон на тази машина. Дали този или друг.

със 7-ца съм ....преди последната преинсталация микрофона работеше....пробвах 2 микрофона и двата сега не работят ....настолен е компа

със 7-ца съм ....преди последната преинсталация микрофона работеше....пробвах 2 микрофона и двата сега не работят ....настолен е компа

post-343396-0-65118100-1383822228_thumb.

post-343396-0-66760400-1383822262_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отново не давате пълна информация.

Но все пак,да питам,дали сте инсталирала нужните драйвери за звука?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отново не давате пълна информация.

Но все пак,да питам,дали сте инсталирала нужните драйвери за звука?

нищо не съм инсталирала... мислех че са го направили в сервиза.....а и не бях пробвала да включвам скоро микрофон....предполагаш че след като възпроизвежда звук има драйвери но когато включа микрофон ми казва че не е инсталирано устройство

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потърсете драйвери за звука от сайта на производителя на:

1.Ако е лаптоп,от сайта му.

2.Ако е настолен компютър-от сайта на производителя на дъното

3. Ако е настолен с външна звукова карта-от производителя на картата.

След като ги намерите,деинсталирайте старите драйвери.Изчистете системата с програмата "CCleaner". Рестартирайте.Инсталирайте новите драйвери и пак рестартирайте.

п.п.Ако всичко това ви се струва трудно и невъзможно за извършване,просто го върнете в сервиза и се възползвайте от правото на рекламация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потърсете драйвери за звука от сайта на производителя на:

1.Ако е лаптоп,от сайта му.

2.Ако е настолен компютър-от сайта на производителя на дъното

3. Ако е настолен с външна звукова карта-от производителя на картата.

След като ги намерите,деинсталирайте старите драйвери.Изчистете системата с програмата "CCleaner". Рестартирайте.Инсталирайте новите драйвери и пак рестартирайте.

благодаря много за отговора но това ми се струва прекалено сложно за моите възможности ...мислех че е нещо по- простичко ....май ще го занеса в сервиз до го оправят ...благодаря все пак

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитайте,не е толкова сложно.Не си струва да се дават пари за толкова елементарни неща.Или пък,обадете се на някой приятел,познат,който разбира,да ви помогне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с помоща на еверест видях каква ми е картата ...ето май е това Описание на устройството  Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio Controller [A-1]  обаче не мога да намеря драйвери за това чудо

оффффф или това е Описание на устройството  SigmaTel STAC9220 A1 мале съвсем се ошашавих

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре погледнете какво е дъното на компютъра.както съм ви написал по-горе-драйвери ще намерите в сайта на производителя на дъното,съобразно точният му модел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.