Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

моля помегнете ми че вече какво ли не изчетох и немога да се справя сама.....значи проблема ми е следния: компа ми възпроизвежда звук но микрофона ми не работи....когато цъкна на устройства за запис ми изписва че  не е намерено устройство...няма нищо такова като миксиращо устройство или там както се казва ....извинете ме за нескопосаното обяснение но нищо не вдявам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

моля помегнете ми че вече какво ли не изчетох и немога да се справя сама.....значи проблема ми е следния: компа ми възпроизвежда звук но микрофона ми не работи....когато цъкна на устройства за запис ми изписва че  не е намерено устройство...няма нищо такова като миксиращо устройство или там както се казва ....извинете ме за нескопосаното обяснение но нищо не вдявамДевойко!

Девойко!

Прочетете правилата на форума и си оправете заглавието на темата! И без това викане...помощ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още един Не прочел правилата на форума---Помооооооощ :help wanted4:

:offtopic_s:  :scared:

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

може ли линк с правилата :)  гледам гледам и не ги виждам а тук явно се държи много на това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хайде моля ви де ....нали все пак за това сте тук ...да помагате на такива неразбиращи като мен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вашата тема е в раздел "Общи хардуерни въпроси".Отваряте раздела,и горе,като важна тема е сложена и "...или как правилно да задаваме въпроси" .Четете там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, каква е операционната система? Дай снимка от устройствата за запис. Сигурно ли е, че микрофона работи и не е повреден. Размърдайте буксата на микрофона. Това настолен компютър ли е или лаптоп. Работил ли е досега някакъв микрофон на тази машина. Дали този или друг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

може ли линк с правилата :)  гледам гледам и не ги виждам а тук явно се държи много на това

Здравей, каква е операционната система? Дай снимка от устройствата за запис. Сигурно ли е, че микрофона работи и не е повреден. Размърдайте буксата на микрофона. Това настолен компютър ли е или лаптоп. Работил ли е досега някакъв микрофон на тази машина. Дали този или друг.

със 7-ца съм ....преди последната преинсталация микрофона работеше....пробвах 2 микрофона и двата сега не работят ....настолен е компа

със 7-ца съм ....преди последната преинсталация микрофона работеше....пробвах 2 микрофона и двата сега не работят ....настолен е компа

post-343396-0-65118100-1383822228_thumb.

post-343396-0-66760400-1383822262_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отново не давате пълна информация.

Но все пак,да питам,дали сте инсталирала нужните драйвери за звука?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отново не давате пълна информация.

Но все пак,да питам,дали сте инсталирала нужните драйвери за звука?

нищо не съм инсталирала... мислех че са го направили в сервиза.....а и не бях пробвала да включвам скоро микрофон....предполагаш че след като възпроизвежда звук има драйвери но когато включа микрофон ми казва че не е инсталирано устройство

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потърсете драйвери за звука от сайта на производителя на:

1.Ако е лаптоп,от сайта му.

2.Ако е настолен компютър-от сайта на производителя на дъното

3. Ако е настолен с външна звукова карта-от производителя на картата.

След като ги намерите,деинсталирайте старите драйвери.Изчистете системата с програмата "CCleaner". Рестартирайте.Инсталирайте новите драйвери и пак рестартирайте.

п.п.Ако всичко това ви се струва трудно и невъзможно за извършване,просто го върнете в сервиза и се възползвайте от правото на рекламация.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потърсете драйвери за звука от сайта на производителя на:

1.Ако е лаптоп,от сайта му.

2.Ако е настолен компютър-от сайта на производителя на дъното

3. Ако е настолен с външна звукова карта-от производителя на картата.

След като ги намерите,деинсталирайте старите драйвери.Изчистете системата с програмата "CCleaner". Рестартирайте.Инсталирайте новите драйвери и пак рестартирайте.

благодаря много за отговора но това ми се струва прекалено сложно за моите възможности ...мислех че е нещо по- простичко ....май ще го занеса в сервиз до го оправят ...благодаря все пак

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитайте,не е толкова сложно.Не си струва да се дават пари за толкова елементарни неща.Или пък,обадете се на някой приятел,познат,който разбира,да ви помогне.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с помоща на еверест видях каква ми е картата ...ето май е това Описание на устройството  Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio Controller [A-1]  обаче не мога да намеря драйвери за това чудо

оффффф или това е Описание на устройството  SigmaTel STAC9220 A1 мале съвсем се ошашавих

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре погледнете какво е дъното на компютъра.както съм ви написал по-горе-драйвери ще намерите в сайта на производителя на дъното,съобразно точният му модел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от BluePower
      USB Портовете не ми работят ето и снимка

• от Petar02
      Здравейте,           Не успях да намиря друга тема, по моя въпрос и за това отварям нова. Имам лаптоп Lenovo x61 windows 7 home premium. Когато го включа щом ми каже добре дошли става черен екрана и само мишката може да се движи. Така стои и не ми зареждат иконите. Щом дам Ctrl+Alt+Del и отворя Task Manager и изчакам ми се отварят иконите и си зарежда. След изчакване 30 минути при опит за отваряне на controll panel някой път се отваря, но почти винаги забива и се рестартира.
      Лаптопът е закупен втора употреба и е на норвежки, след като не мога да стигна до control panel, ни мога да му сменя и езика.
      Моля за помощ.
    • от Мирослав Каменов
      Здравейте, моят проблем е следният лаптопът ми е Guru M67SRU закупих си оригинален диск за Windows 7 от Microsoft с цел да вдигна битовете на моят понеже е 32 Bit а искам 64 Bit така сложих диска във лаптопът пуснах инсталацията започнах да го инсталирам и ми изписа че „Windows не може да се инсталира защото е стартиран безопасен режим натиснете Ok за да продължите натискам и вадя диска и пускам Windows normally излиза ми това натискам ok пак това пробвах да вляза във Safe Mode да го спра не става излиза ми само това на снимката и не ме пуска вътре помощ!!!!

• от fresh_bones
      Добър ден от няколко дена компютъра прави проблеми . Не иска да стартира . Пускам го от кобчето тръгва да свети пък не зарежда windows . Трябва го изключа и да го включа пет пъти за да зареди . И още нещо някой път не върти перката на  захранването и също така по някой път като зареди Windows  след като влезе след 2-3 минути ми забива и излиза син екран . Не знам какво да права да го вода на ремонт или ще мога сам да го поправа .  Днес го преинсталирах ама проблема си остава .  Параметрите му са 2 рам  процесор Intel Celeron e3300  две ядра , дънна платка biostar G47-M7 ,  видеокарта Nvidia Getforce  210 1gb . хард диск ADATA sp550 (sata 3 ) . 
      Ето го синия екран http://prikachi.com/images.php?images/643/9357643t.jpg
    • от Zikkciwe
      Здравейте , от около два или три месеца имам проблем с телефона ми. Когато си ровя из фейсбук или където и да е било , понякога ми се пуска менюто за рестартиране , самолетни режими , изключване и другите простотии (все едно задържам бутона за пускане , но не го правя ) и така нататък. От онзи ден дори спря да работи самото копче , и се налага да го включвам като използвам USB кабел. Включвам го в компютъра , и чак тогава светва екрана , иначе ако имам късмет веднъж на 1 час да работи копчето. Преди да започне проблемът , копчето се беше извадило и се наложи да го търся из леглото ми. (в крайна сметка го намерих , и го сложих обратно.) Дадох го на един човек да го оправи , първите дни работеше , но вече тотално спря да работи. Въпросът ми е , дали трябва да го занеса обратно в магазина (няма да казвам оператори и такива неща) за да го оправят , защото още е в гаранция , или да си поръчам ново копче и да го залепя някак си да не мърда , понеже самото копче се клати когато се натисне , и може би това е проблемът?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.