Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте !

Използвам слушалки доста евтин вариант мисля, че са около 15-20 лева, също така към тях имам и удължителен кабел мъжко/женско 3.5мм.

Кога свържа слушалките и не слушам музика се чува дразнещо не много силно бучене, което с усилване и намаляне остава на едно ниво.Кога изкарам зарядното от лаптопа бученето спира.

Също така при вкаран кабел на зарядното си слагам пръста на единия от болтовете, които затварят лаптопа и бученето изчезва.

Та някой по запознат би ли ми обяснил какъв ми е проблема и какви варианти за решение имам ? 

Благодаря :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А като изкарам зарядното бученето изчезва и лаптопа става по-качествен или ? ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мхм, въобще не го слагай това зарядно и няма да имаш проблеми с лаптопа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте !

Използвам слушалки доста евтин вариант мисля, че са около 15-20 лева, също така към тях имам и удължителен кабел мъжко/женско 3.5мм.

Кога свържа слушалките и не слушам музика се чува дразнещо не много силно бучене, което с усилване и намаляне остава на едно ниво.Кога изкарам зарядното от лаптопа бученето спира.

Също така при вкаран кабел на зарядното си слагам пръста на единия от болтовете, които затварят лаптопа и бученето изчезва.

Та някой по запознат би ли ми обяснил какъв ми е проблема и какви варианти за решение имам ? 

Благодаря :)

Това се нарича брум и може да е от недобро захранване, недобро филтриране в лаптопа. Това, което може да ви помогне е заземяване на лаптопа

Мога ли да го ремонтирам или нова трябва ?

Не може да сте сигурна че следващото няма да има същия дефект

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз си мисля, че е от заземяването.

Как мога най-лесно и бързо да го заземя ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз си мисля, че е от заземяването.

Как мога най-лесно и бързо да го заземя ? 

1. проверете дали контакта в който включвате компютъра е заземен и ако не е извикайте електротехник да го направи.

2. Ако 1 не помогне тогава ще трябва да пуснете едно кабелче от метална част на лаптопа до метална тръба или радиатор. Като кабела трябва да се допира до гол метал, не до боя

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.