Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Така характеристиките са  следните:

CPU Intel Core 2 Duo e7400 2.80GHz

4GB Ram

NVIDIA GEFORCE GT 640

Интересува ме тази машина добра ли е ? Или вече е поостаряла :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че е стара е стара.

Добра ли е? Еми зависи за какво е ползвате. За интернет и филми става, но за игри от последната година ще е мъка.

ПС: Защо е това питане?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

4GB Ram

NVIDIA GEFORCE GT 640

Какво разбираш под добра ли е ? Добра за какво ?

За обикновена дейност като интернет, музика, чат, офис etc., да добра е...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

4GB Ram

NVIDIA GEFORCE GT 640

Машината ти е страхотна и ще работи бързо за почти всичко ! Ех, изключение правят само някои много, ама много тежки игри и софтуери, няма смисъл да ги описвам, но и заради тях се купуват скъпи и мощни конфигурации. Ще става и за игрички, но не последните и тези, които са най-тежки или поне на минимални настройки и резолюция !

Не знам защо тук вече почти всички хора си мислят и разсъждават, че двуядрен процесор вече са супер-слаби дори и за интернет браузинг и за по-леки игри ? Значи вече трябва да взимаме 4 - 6 ядрен дори и за ежедневни леки софтуери ? То даже пропадналите фирми в българия, служителите толкова мечтаят да им дадат някой по-свестен двуядрен лаптоп, само и само да не карат със 1.8 гхз селерон ! Точно това е компютърът на който се записват камерите (видеонаблюдението) С 16 камери в нашето училище в Свиленград ! На който също така се работи и се борави със интернет, счетоводство и имейл пощи докато записва камерите ! Викна ме блондинката да го погледна "що работи толкуз бавно" ???

Редактирано от Атанас Пачов (преглед на промените)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Атанас Пачов е напълно прав. Лично на моя компютър (2рия от подписа) ще кажете, че е много слаб нали? Ама не е така, върви просто страхотно, и му вървят доста по-нови игрици на медиум или на макс настройки, какво остава за конфигурацията на този пич. Добър ти е компютъра, става за по-старичък гейминг, за по-нов също, но може би на минимум настройки.

Редактирано от ComerciaL (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от gn_huang
      Деинсталирах браузър от компа си и след като деинсталирането завърши започна автоматичен рестарт на компютъра(както обикновено), но запецна на черен екран и неще да стартира. Сомо в горния ляв ъгъл премигва нещо (вижда се на снимката). Пробвах всичко което прочетох в интернет, но нищо не помага. Помощ! 

• от O.o o.O
      Здравейте на следната конфигурация и трябва рам и захранване, бихте ли ми предложили такива.
      CPU: I5-8400
      MB: GB b360 aorus gaming 3 WiFi
      RAM:
      HDD: 1TB HDD sedate baracuda
      Case: coolermaster masterbox 5 msi edition
      PSU:
      1• EVGA 550 B3 550w bronze
      2•Corsair VS series vs650 650w bronze
      3• или нещо по-добро в ценовия диапазон до 140лв
      GPU: 1060 6 gb EVGA SC 3/6gb (още не съм решил коя ще взема, но май ще е 6)

Поздрави 
    • от PetroBG
      Кое е по-добро ??
      Xbox 0ne -https://www.emag.bg/konzola-microsoft-xbox-one-slim-500-gb-white-zq9-00010/pd/D01LQ7BBM/
        или
      Asus X541NC- https://www.emag.bg/laptop-asus-x541nc-dm121-s-intel-pentium-n4200-1-10-ghz-up-to-2-50-ghz-2-mb-cache-4-jadren-8192mb-ddr3l-120gb-ssd-15-6-1920x1080-matov-nvidia-geforce-810m-2gb-ddr3l-linux-black-x541nc-dm121-120ssd-hdd/pd/D7TC0NBBM/
    • от spectralnine12
      Предполагам поредния скучен въпрос, но все пак бих искал да се консултирам така да се каже. Набелязал съм си гейминг конфигурация до 1700 лева и бих искал мнения дали е достатъчно солидна. Горе-долу съм наясно с цените на видео картите в момента и поради тази причина съм подбрал нещо окей. Евентуално ще се забавя с закупуването ама така или иначе е добре да питам. Приемам всякъкви критики и съвети.
      https://desktop.bg/desktop_cpus-amd-Ryzen_5-amd_ryzen_5_1600x
      Ryzen 5 1600x
      GeForce GTX 1050Ti G1
      ASRock A320M-DGS
      128GB ADATA SU800 SSD
      8GB DDR4 2400MHz Kingston HyperX FURY
      be quiet! SYSTEM POWER 8 600W
      2TB SEAGATE Barracuda Guardian
      Избрал съм си и една кутия с 5 вентилаторчета и общо ми излиза някъде към 1600-1700лв. Реално според мен не мога да си направя нещо по-добро и затова реших да попитам. Благодаря предварително.

• от Viktoria Petrova
      Здравейте, дойде време да подменя стария си лаптоп и моля за малко помощ. Според Вас този модел добър ли е: http://www.technopolis.bg/bg/Laptops/Laptop-HP-PAVILION-15-CB005NU-2LD03EA/p/527950 Нямам възможност да дам повече от 1500лв. Интересува ме добър ли е за игри, понеже брат ми иска да го ползва да си играе новите игри, които не тръгват на неговия лаптоп ? Аз ще го ползвам за ровене в интернет, гледане на филми и програми за обработка (някои са доста тежки), когато съм в университета. Знам, че за игри е по-добре настолен компютър да се вземе, но на мен задължително ми трябва да мога да го нося в университета. Другият модел на тази цена е: http://www.technopolis.bg/bg/Laptops/Laptop-ACER-ASPIRE-7-A717-71G-50GG-BK/p/518213 На мен ми изглеждат напълно еднакви (като изключим големината на екрана). Моля за сериозни мнения, защото не съм запозната, а искам да зарадвам брат ми, понеже като не съм на лекции предимно той ще го ползва за игри. Отворена съм и за предложения, стига да са до 1500лв. Благодаря предварително! 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.