Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

GoodfeIlas

Драйвери за вградено видео

Препоръчан отговор

Здравейте,

искам да си инсталирам драйверите за вграденото видео (процесора е i3-4330), тъй като не мога да си пусна нито един филм без тях. Филмът и звукът тръгват, но картината си седи зелена. Четох че трябва да се инсталират драйверите на вграденото видео, за да се оправи този проблем и потърсих в сайта на Интел, само че там нямаше драйвер за Убунту 12.04. Пробвах да инсталирам такива за 13.10 и по-старите за 12.10, но нищо не се получи. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтеглете си драйверите за вградената видеокарта- intel HD4600 от сайта на производителя-Интел

Има някакъв драйвер наличен за Линукс,не знам дали ще свърши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема ми е решен. Намерих решението тук.

Изтеглете си драйверите за вградената видеокарта- intel HD4600 от сайта на производителя-Интел

Има някакъв драйвер наличен за Линукс,не знам дали ще свърши работа.

Би ли ми дал линк към драйвера, защото имам проблем с отварянето на сайта ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.