Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер, в събота си купих нов лаптоп, братовчедми беше в нас и искаше да играе на една игра. "City Car" , но при опит за стартиране на играта има много голям лаг.? Лаптопа покрива изискванията, но не може да се играе от забиване/лагване. Да спомена играта не е купена а изтеглена от торент сайт. Пробвах ме с други игри, които са купени.!!! Но и при тях е същия проблем.? Пробвах ме игрите и на настолния пц и там е същото, но за лаптопа не го разбирам това. Acer Aspire V5-572G

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Драйвери за Нвидията инсталирани ли са ? Да не би да е спряна, и да се включва само Интелското видео, макар да не е толкова слабо че да не може да подкара прилично една игра ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Войнико как ги подкарахте тия закупените игри (като предполагам става въпрос за такива на CD) като този лаптоп няма оптично устройство ,или поне ако е същия за който си дал линк.

Питам щото просто ми стана интересно :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Включена е външната, която се продава с лаптопа.

Драйвери за Нвидията инсталирани ли са ? Да не би да е спряна, и да се включва само Интелското видео, макар да не е толкова слабо че да не може да подкара прилично една игра ?

techmaniac, благодаря ти забравил съм да включа външната видеокарта, сега игрите вървят малко по-гладко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

techmaniac, благодаря ти забравил съм да включа външната видеокарта, сега игрите вървят малко по-гладко.

Все пак не ти препоръчвам да играеш игри, знаеш защо :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все пак не ти препоръчвам да играеш игри, знаеш защо :)

Прав си, но когато дойдат на гости малки деца "роднини" , не мога да им забраня да не играят. Тъй като компютъра бил много стар, искат на новата придобивка. Слагат го на леглото, и почват да играят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.