Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

vaskooo123

залят делл востро3560

Препоръчан отговор

Здравейте вчера залях с вода лаптопа докато беше изключен. Извадих батерията и го подсуших, изчаках 12 часа и го пуснах, всичко ок но като го спрях и пуснах наново даде черен екран и почна да пиука. Може ли да препоръчате сервиз където да опитат да го спасят и има ли смисъл да ходя в официалния сервиз? Знам че не трябваше да го пускам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да кажеш поне от кой град си, че да видим какви сервизи има там подходящи...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да кажеш поне от кой град си, че да видим какви сервизи има там подходящи...

В София живея. днес включих и изключих няколко пъти лаптопа и всичко е ок, но ще го нося за чистене на дъното

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се притеснявай нищо му няма, щом си го залял с вода когато е бил изключен нищо не му е станало, добре си се сетил да не го буташ 12 часа, но по принцип се чака доста повече като 24 часа. Когато си го пуснал някъде е имало капки вода и са правели неправилни връзки, слава богу явно не са били на страшно място, но щом днес ти е тръгнал без проблеми значи всичко е ОК :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се притеснявай нищо му няма, щом си го залял с вода когато е бил изключен нищо не му е станало, добре си се сетил да не го буташ 12 часа, но по принцип се чака доста повече като 24 часа. Когато си го пуснал някъде е имало капки вода и са правели неправилни връзки, слава богу явно не са били на страшно място, но щом днес ти е тръгнал без проблеми значи всичко е ОК :)

В момента е в сервиза на интелинет и ми казаха че сега ще го отворят да го почистят

В момента е в сервиза на интелинет и ми казаха че сега ще го отворят да го почистят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очевадно е че не сте много наясно и е желателно за в бъдеще да се въздържате от подобни мнения. Автора е взел най правилното решение занесъл го е да го почистят. За въпросния сервиз ще се въздържа от коментар. 

Това което твърдите е донякъде вярно при едно условия ако е залят с дестилирана вода, но поне аз не съм чувал за подобен случай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очевадно е че не сте много наясно и е желателно за в бъдеще да се въздържате от подобни мнения. Автора е взел най правилното решение занесъл го е да го почистят. За въпросния сервиз ще се въздържа от коментар. 

Това което твърдите е донякъде вярно при едно условия ако е залят с дестилирана вода, но поне аз не съм чувал за подобен случай.

Има ли нещо нередно със сервиза? Много разбрани хора се оказаха, пратиха ме да пия едно кафе и след 1 час ми звъннаха да си взема лаптопа. Казаха че е имало малко щети, но сега е в добро състояние. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли нещо нередно със сервиза? Много разбрани хора се оказаха, пратиха ме да пия едно кафе и след 1 час ми звъннаха да си взема лаптопа. Казаха че е имало малко щети, но сега е в добро състояние. 

Не съм казал подобно нещо, процедурата е доста елементарна. Разглобяване измиване на платката и сглобяване. За по-сериозни манипулации бих използвал друг сервизи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.