Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

jabcho0bs

Windows XP Не стартира

Препоръчан отговор

Windosa неще  да се включва излиза надписа за за зареждане на windows и като стигне до момента, в който трябва да покаже екрана "Добре дошли" се рестартира сам  ето така .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Пробвахте ли да отворите системата под сейв мод ? Да сте инсталирва ли нещо на скоро , което може да е довело до грешка  в системата? Сканирана ли е наскоро за гадинки? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-скоро има софтуерен проблем: Автора като пусне компютръра, да започне да натиска F8 постоянно, докато не му се появи едно меню. От там да избере "Last known good configuration" и да се моли, да тръгне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от asdfj
      Привет! 
      Макар и вече стара да е тази ОС имам проблем при самата инсталация или по скоро не тръгва диска на лаптоп Fujitsu Siemens .Въпроса ми е как да подкарам Сд-то Пробвах с Неро да го направя боотващ но пак не иска.Моля за помощ какво да правя.
    • от Георги Л.
      Здравейте не знам от къде е проблема уиндолса или пък самата машина... Така - тъй като не обичам Win7 колкото и смешно да е някак ми е по бъгаво искам да го сменим с XP руутвам в флашката уиндолса (XP) отварям руут менюто и ми излиза някаква грешка при инсталирането на уиндолса пробвах с друг същата работа но друга грешка пробвам уиндолса на друга машина и вс си тръгва така че вече не знам от уиндолса ли е от машината ли е някакви идеи как да го оправим?
    • от xXx*Triple*xXx
      Добър ден хора и ето го отново моя пореден проблем Снощи докато си почиствах компа от временни файлове/история от браузерите/поправка на проблеми в регистрите с разни програми накрая отворих папката Prefetch на Windows XP и там забелязах някви имена които са ми напълно непознати за сефте ги чувам единия беше dumprep.exe другия sysocmgr.exe  Проверих къде се намират има ги само в system32 но това което ме притеснява е,че одеве на един приятел на компа му проверявах дали и той ги има при него не ги намира  Той е на Windows 7 Ultimate 32 bit !!! Помагайте ако знаете нещо за какво служат тези 2 файла !? Windows компоненти ли са или някви гадинки/вируси !? Всяка информация която знаете за тези 2 файла ми е полезна така,че нещо ако знаете драскайте коментарчета !!! Мерсаж Предварително
    • от xXx*Triple*xXx
      Привет Имам един доста изнервящ/странен проблем с часовника на компа !!! На Windows XP съм и проблема е следния ... понякога забелязвам,че часовника много избързва примерно поглеждам на телефона ми показва примерно 10:30 а като погледна на компа ми показва 10:35 или 10:37 10:38  сверявам го ръчно по времето което показва на телефона но след определено време (1-2дни) се повтаря същата история отново От опцията време от интернет тикчето е поставено автоматично синхронизирай с часови сървър в интернет избрано е на сървър time.windows.com часовата зона е (GMT -08:00) Pacific Time (US & Canada) И така незнам къде му е проблема на този часовник защо го прави този проблем така защо избързва с няколко минути много е досадно и дразнещо Някой ако знае нещо да драска коментар !!! Мерси Предварително
    • от xXx*Triple*xXx
      Добър вечер Направо към въпроса ми : За какво служи процеса userinit.exe когато се появи в TaskManager-a когато стартира заедно с Windows !? Windows системен процес ли е или няква гадинка !?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.