Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги ! 

Въпроса ми е следния , видях няколко клипчета като ТОВА .

Някой информиран ли е точно как става тази 3D анимация на текст а ... 

С After Effects на Adobe ще стане ли и как ... знае ли някой ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този 3D текст може да се направи с 2 програми. 1-вата Sony Vegas,2-та Cinema 4D.С After Effects също става но е доста сложно.

Ето ти tutorial как да си го направиш

http://www.youtube.com/watch?v=fvyC4FROWGs

Редактирано от StelkoIgnatov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от vankata4
      Здравейте, изтеглих си adobe premiere pro cc 2015 от замундата, инсталирах я, но нещо не ми тръгва - излиза ето това:

Няк'фи идеи? :)

• от sidopk
      Здравейте, не знам дали линковете към други сайтове са позволени, но имам абсолютно същия проблем като този: https://www.drivereasy.com/knowledge/fix-error-no-amd-graphics-driver-is-installed/

Допълнителната информация, която мога да дам, е че при включването на компютъра ми даде BSOD с грешка 0x00000116 (като преди това си работеше нормално и нямаше никакви индикации, освен в батълнет приложението за игри, където ми казваше, че драйвера е стар, но всичко вървеше). През сейф мод се подкарваше нормално, като двете видео карти стояха с иконки, с удивителен знак, като на снимката. Пробвах много драйвери, дисейбъл, ънинстал, преинсталирах и уиндоуси, като при Win10 след инсталирането драйверите ги захапа и всичко тръгна нормално, но след 1-2 рестарта на лаптопа пак се показа BSOD. В момента съм с Win 7 и не съм инсталирал драйвери. След преинсталациите, когато не захапваше драйверите всичко си вървеше (явно което не се рендира през видеокартите) HD  видео, клипове, филми, приложения във фейсбук. Ако някой има идеи или се е сблъсквал с това, ще се радвам да чуя мнения. Оставам на линия за още допълнителна информация. Благодаря предварително и хубав ден
    • от cybercop
      Ако някой ползва драйвър на Nvidia, свален, като .run файл от официалната страница, моля да ми каже, задължително ли е убиването на X сървъра по време на инсталацията. Става въпрос за 340 драйвър, който ползвам за G210 на най- експлоатираната си машина. Другото, което ме интересува е, има ли ограничения за ядрото. Конкретно ме интересува 2.6.32.ххх. В новите дистрибуции, инсталирам драйвърите от хранилищата и не ми се е налагало да ги свалям от външен източник. Не убивам и графичния сървър, а само рестартирам машината.
      Благодаря предварително за отговорите !
    • от Martin Manchev
      Здравейте на всички,
      Имам нужда от малко помощ за избирането на компютърна конфигурация за 3D визуализация. За момента, програмите, които ще се използват са: 3dMax, AutoCAD, VRay, Google SkechUp. Най-вероятно и други, но тези ще са основните. Честно казано в момента се двоумя, дали да се опитам да сглобя някакъв компютър или да взема някоя втора ръка работна станция. Работните станции, които гледах бяха до около 2000-2300лв и не мога да преценя дали си заслужават ( Lenovo ThinkStation D30, HP Workstation Z820) 
      Разгледах доста бечмарк тестове и не бих казал, че наличието на много ядра в тези работни станции води да страшна производителност. В бечмарк класацията на VRay (тук) се вижда, че по новите процесори макар и с по-малко ядра се справят доста добре...което е нормално все пак трябва да има еволюция. 
      От това което разгледах, може би процесорите AMD Ryzen 7 1600X/1700X/1800X,  Intel Core i7-7820X не са лош вариант и може би някоя от тези карти GTX1080, GTX 1050, GeForce GTX 1050 Ti. Но, честно казано....малко стрелям във въздуха.
      Ако случайно се намира някой по запознат в избирането/създаването на конфигурация за 3d визуализация, бих го помолил за малко помощ.
      *Това което съм цитирал като процесори и видео карти не е задължително, а по-скоро като предположение. 
      Бюджетът с който разполагам е около 2000-2300лв, като това е само за компютърът, без монитора и каквато и да е било друга периферия.
      *Конфигурацията може да бъде без SDD, тъй като имам едно 256gb.
    • от Rikemaru
      Здравейте,
      Искам да Ви попитам, понеже имам няколко видеа с много висока резолюция и искам да ги подкарам на телевизора с DVD чрез флашка във формат(MPEG2) но просто след като ги пусна адски много насичат.Пробвах да намаля резолюцията и съответно в един момент ги подкарах но просто качеството беше отвратително.
      Та въпроса ми към Вас е има ли вариант проблема да идва от DVDto(защото е старо или поради някоя друга причина), ако Да - как мога да проверя даденото DVD до, каква резолюция подържа или може проблема да идва от телевизора?
      И вече последно ако проблема идва от мен как бих могъл да го разреша?
      Надявям да се добре да съм обяснил нещата.

Благодаря Ви!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.