Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Daylight Dancer

Как да спася информация от 1 диск?

Препоръчан отговор

Донесоха ми 1 лаптопче и искат да си спасят снимките хората и ми се ще да го вържа към desktop/laptop като външен и да свърша работа. Устройството, което прави това с какви хард дискове работи и къде в София да го намеря на прилични пари?

мерси!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако е SATA диска може директно да го закачиш на десктопа като втори диск.иначе към USB порт към лаптоп може да ползваш нещо таковаhttp://www.rmania.net/aksesoari-sata-to-usb-adapter-1460.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Донесоха ми 1 лаптопче и искат да си спасят снимките хората и ми се ще да го вържа към desktop/laptop като външен и да свърша работа. Устройството, което прави това с какви хард дискове работи и къде в София да го намеря на прилични пари?

мерси!

Свързване на лаптоп,към друг компютър за прехвърляне на файлове,с кабел е невъзможно.Другият вариант е Споделяне на файлове между компютри. Обикновено,прехвърляне на такива файлове става най-лесно,с копиране на снимките в една флажка или външен USB хард диск.Става също и с копиране в CD диск.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мерси!

На така зададения въпрос освен да получите отговори като предходните не очаквайте нищо друго.

Да почнем с няколко въпроса.

Диска вижда ли се в биоса?

Лаптопчето работи ли или не изобщо?

Ако работи варианти много обаче ако не работи е друга бира.

Ако не работи какви са симптомите?

Има ли съмнения че диска е мъртъв? 

Ако е така тествахте ли го и с какво и какви са резултатите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.