Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Търся програма подобна на Sandbox, който знае подобна да пише.

Windows XP x64

мисля, че само това ви трябва ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows XP x64 силно ограничава възможностите(практически до 0, ако не ползувате виртуална машина, за да запуснете 32 битова ОС, на която да пуснете Sandbox алтернатива) Нямам идея, защо това е изборът Ви на ОС, но е, най-близкото което ми идва наум е че ако аз го ползувах щях да се чуствам мазохист. По-лесно е, просто да преминете на по-нова версия на ОС-ма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ще помисля да го преинсталирам, защото от скоро съм с XP и още не мога да вляза в час, би ли ми препоръчал кой Win да си сложа ето ги и параметрите AMD Athlon 64 Processor 1.80 GHz (едноядрен), 2,5 RAM, Video Nvidia 128 MB.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ще помисля да го преинсталирам, защото от скоро съм с XP и още не мога да вляза в час, би ли ми препоръчал кой Win да си сложа ето ги и параметрите AMD Athlon 64 Processor 1.80 GHz (едноядрен), 2,5 RAM, Video Nvidia 128 MB.

Доста е дърта машинката но...Основният въпрос следвайки показаните параметри. Защо въобще 64-битова ОС?! Не виждам абсолютно никакъв смисъл. XP... Windows 7...Windows 8 дори, но в 32 битов вариант. А пиратски релийз, както вероятно се сещате тук във форума е забранено да се препоръчва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отделеното време ще си помисля и ще действам над въпроса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има такава програма BufferZone Pro.

Does not pay the bills to develop anything to xp 64bit anymore?

Просто част от коментар...Де късмет да беше прав и човека да може да се възползува...Мааа, не :no-no:

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Търся програма подобна на Sandbox, който знае подобна да пише.

Windows XP x64

мисля, че само това ви трябва ?

Shadow Defender

Supported OS: Windows 2000, XP, Server 2003, Vista, Server 2008, Windows 7, Windows 8 (32-bit & 64-bit).

Пробвай.

http://www.shadowdefender.com/

За програмата погледни тук

http://www.kaldata.com/forums/topic/177716-shadow-defender-%D0%B2%D1%8A%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%B8%D0%BC%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%8A%D0%BA%D0%B8/?hl=%2Bshadow+%2Bdefender

Не е точно като сандбокси, но виртуализира целия компютър и не се усеща.

Но не съм я тествал на 64 битов XP.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.