Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

m0nss7erKill

Мнения за Nexus 5

Препоръчан отговор

Здравейте хора. Искам да попитам какво мислите за Nexus 5. От доста време си търся телефон и сега на това съм се спрял. Понеже в България няма google play има вариант да ми го вземат и да ми го донесат от Германия. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефончето е супер. Ако има кой да ти го вземе не го мисли изобщо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви много за отговора. При първа финансова възможност смятам да си го взема. До сега съм използвал андроид за 10-тина минутки на един таблет с jely bean и ми се стори доста "дървен" 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой със свежи наблюдения от първа ръка, би ли споделил подробности?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Засега мога да кажа впечталения само , че и аз го взимам от Google Play Италия за 350 евро, вместо исканите 450 евро от българските търговци.

Дотогава може да погледнете това : http://www.youtube.com/watch?v=qSDI4u2Yq7g&list=WLAC0DE61842F191C7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.