Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Какво мислите за Aser Aspire 5734Z.

Процесор- Intel Pentium T4500 2,3gh; Ram-3gb DDR3; hard disk- 500gb, video- Intel GMA 4500M, displey 15,6 HD LCD, батерията държи- 2 4аса.

А цената му е 380лв.

Втора ръка мисля.

Искам да го ползвам за всичко основно за музика и неща в интернет.Няма да ползвам тежки програми.

Знам че лаптопите не са за игри, но искам да сложа няколко игри за ей така от време на време.

Като Fifa 11, Cobalt, World of Tanks, RC_cars и Assassin's Creed III [blackBox] и още е две леки.

Ако този не става моля препоръчайте ми друг, но да е сравнително евтин (С ограничен бюджет съм).

Редактирано от Slot (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво мислите за Aser Aspire 5734Z

Мисля, че туй е модел лаптоп. Това мисля...

Ами кажете за какво ще се ползва, какви са приоритетите, изискванията, бюджета и т.н.

Какво мислите за Aser Aspire 5734Z.

Процесор- Intel Pentium T4500 2,3gh; Ram-3gb DDR3; hard disk- 500gb, video- Intel GMA 4500M, displey 15,6 HD LCD, батерията държи- 2 4аса.

А цената му е 380лв.

Втора ръка мисля.

Така е малко по-добре, но пак не казахте за какво ще се използва, предполагам като лаптоп за леки софтуери и програми или поне по-леките от тях, като интернет браузинг, скайп, филми, леки игри и офис.

Ще става за тези неща, идеален е. Само като изключим всякакви игри със това GMA на интел ! Или поне супер марио ще може да ти върви и другите подобни ! Предполагам и WOW Ще ти тръгне на слаби настройки, но всякакви по-тежки игри - НЕ ! Батерията ще е супер ако държи толкоз, въпреки, че лаптопа е леко дърт. 

Ама за 380 лева е слаба ракия ! Разгледай по-добре ! Със сигурност има по-добри предложения. Този тук е доста слаб за парите си. Даже и за FullHD видеа е съмнително дали ще вървят като хората със тази GMA 4500M

Редактирано от Атанас Пачов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че туй е модел лаптоп. Това мисля...

Ами кажете за какво ще се ползва, какви са приоритетите, изискванията, бюджета и т.н.

Така е малко по-добре, но пак не казахте за какво ще се използва, предполагам като лаптоп за леки софтуери и програми или поне по-леките от тях, като интернет браузинг, скайп, филми, леки игри и офис.

Ще става за тези неща, идеален е. Само като изключим всякакви игри със това GMA на интел ! Или поне супер марио ще може да ти върви и другите подобни ! Предполагам и WOW Ще ти тръгне на слаби настройки, но всякакви по-тежки игри - НЕ ! Батерията ще е супер ако държи толкоз, въпреки, че лаптопа е леко дърт. 

Ама за 380 лева е слаба ракия ! Разгледай по-добре ! Със сигурност има по-добри предложения. Този тук е доста слаб за парите си.

Благодаря за бързия отговор! А fifa, World of Tanks, Cobalt и подобни ще тръгват ли аз мисля че само тези щеса и още 2-3 слаби.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор! А fifa, World of Tanks, Cobalt и подобни ще тръгват ли аз мисля че само тези щеса и още 2-3 слаби.

Фифа само от най-старите, World of Tanks и други тежки флаш игри дори и от фейсбука, много зле ще вървят. Те искат hardware acceleration от видеокартата. Но по-леките ще ти вървят ! Мисля, че и World of Tanks ще върви добре заради процесора.... Но по-добре си избери нещо със малко по-нормална видеокарта !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фифа само от най-старите, World of Tanks и други тежки флаш игри дори и от фейсбука, много зле ще вървят. Те искат hardware acceleration от видеокартата. Но по-леките ще ти вървят ! Мисля, че и World of Tanks ще върви добре заради процесора.... Но по-добре си избери нещо със малко по-нормална видеокарта !

Пак благодаря за бърия отговор. И защото аз не съм от най-големите гении  незнам много, бихте ли ми препоръчал нещо от модела на Delll, HP, Lenovo или Aser(няма значение кой ще е) нещо просто и сравнително евтино нещо което за тези неща които съм писал да ми върши работа, просто да вървят добре не ми трябва нищо повече.

Благодаря предварително.

Редактирано от Slot (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.