Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Петьо Петров

комп. захраване

Препоръчан отговор

Здравейте на скоро ми изгоря захранването (600W) 8A сетих се че имам бушон беше  изгорял смених го и сега пак ми изгоря.

По-огледах го и видях че един от кондензарочетата е черно едвам го отворих но се разцепи на него пишеше 1004 потърсих и ми дадоха някакво ново захранване  отворих го но там имаше много но не и това което търся. Със какво може да се замени или трябва пак сащото да е на платката пише CN2. какво да правя? Благодаря предварително!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да е същият кондензатор, като вече покойния. Най-добре вземете кондензатора и с него отидете до някой магазин за компоненти. Във всеки град има такива. Там персонала би трябвало да има опит и да може да ви помогне. Идеята е, че там ще знаят какъв е кондензатора и би трябвало да могат да ви предложат нов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Експерименти със захранване не се правят. Това е най важния компонент. Купува се ново

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.