Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден, търся програма за авточасти но за камьони като задам например опредлена скоростна кутия на определен камьон да мога да я видя на части и кое къде седи.

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тек док я имам но не ми показва детайлно например да искам да видя скоростна кутия на части и да е указано коя част къде седи или ако има не знам къде и как да го изкарам ако си наясно с тек дока и има тази функция аз не мога да я открия само авточасти рефенции и заместители.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тек док я имам но не ми показва детайлно например да искам да видя скоростна кутия на части и да е указано коя част къде седи или ако има не знам къде и как да го изкарам ако си наясно с тек дока и има тази функция аз не мога да я открия само авточасти рефенции и заместители.

До колкото съм наясно (макар че не съм много навътре как стоят нещата при камионите) - такова нещо, цяла база данни с какви ли не модели - няма да намериш. ТекДок-а е най-близкото нещо, за което се сещам и аз.

Би могъл да издирваш поотделно различни кутии на разни производители (примерно).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До колкото съм наясно (макар че не съм много навътре как стоят нещата при камионите) - такова нещо, цяла база данни с какви ли не модели - няма да намериш. ТекДок-а е най-близкото нещо, за което се сещам и аз.

Би могъл да издирваш поотделно различни кутии на разни производители (примерно).

Има една ама е доста скъпа аутодата трък инфо ей такова нещо ми трябва но уви от цифра време търся без успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има една ама е доста скъпа аутодата трък инфо ей такова нещо ми трябва но уви от цифра време търся без успех

Ами нормално е да е скъпа. Нали не очакваш да намериш безплатна?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами нормално е да е скъпа. Нали не очакваш да намериш безплатна?

Ами надявах се на нещо евтинко или в де пират бай да намеря нещо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами надявах се на нещо евтинко или в де пират бай да намеря нещо

Евтини от този калибър няма. А тук пиратството не се толерира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Евтини от този калибър няма. А тук пиратството не се толерира.

има намерих аутодата за коли сега остава само да намеря същата за камьони все пак има отзивчиви хора било то пирати или не :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.